آبگرفتگی منازل در شادگان / نیروهای هلال احمر آماده باش هستند

رئیس جمعیت هلال احمر شادگان گفت: با توجه به آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی در این شهرستان نیروهای هلال احمر شادگان در آماده باش قرار گرفتند.

عبدالغنی امیدی  اظهار کرد: با توجه به آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی نیروهای هلال احمر شادگان در آماده باش قرار گرفتند.

به گزارش رکنا، رئیس جمعیت هلال احمر شادگان ادامه داد: در این مدت عوامل امدادی جمعیت هلال احمر شادگان با عملیات‌های مختلف نسبت به امدادرسانی خانوارهای گرفتار در آب انجام داده‌اند.

امیدی در پایان گفت: تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر شادگان با تمام ظرفیت و تجهیزات امداد و نجات در مقابله با بحران احتمالی باران از آمادگی کامل برخوردار هستند.

همچنین امید صبری پور فرماندار شادگان صبح امروز در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شادگان اظهار کرد: با توجه به استمرار فعالیت سامانه بارشی، دستگاه‌های خدمات رسان برای مواجه با هرگونه آبگرفتگی معابر درحالت آماده باش کامل هستند.

همچنین بخوانید  فیلم لحظه ورود وحشتناک خودرو به یک رستوران/ مرگ از بیخ همه گذشت

وی با اشاره به هشدار اداره کل هواشناسی خوزستان مبنی بر تداوم بارش باران افزود: تمامی دستگاه‌های خدمات رسان اعم از راهداری، شهرداری‌، آبفا، نیروهای امدادی باید در آمادگی باش کامل باشند.

سرپرست فرمانداری شادگان ادامه داد: با توجه به شرایط و نقاط بحرانی این شهرستان لازم است دستگاه‌های ذیربط همانند شهرداری، راهداری و آبفا با استقرار نیرو، تجهیزات و امکانات برای کاهش خسارت ناشی از حوادث احتمالی اقدام کنند.

صبری پور در پایان بر بسیج تمامی امکانات دستگاه‌ها برای مقابله با بحران احتمالی در شهرستان شادگان تاکید کرد.

خبرهای مرتبط