آخرین مهلت ارسال آثار به پویش 7 دقیقه 7 اقلیم

دبیر پویش بین‌المللی 7 دقیقه 7 اقلیم گفت: امروز 15 آذر 1400 آخرین مهلت ارسال آثار علاقمندان به شرکت در این پویش است.

به گزارش رکنا، سیدعطا الله مجابی با بیان اینکه اقوام و شهرهای مختلف ایران از دیرباز آیین‌ها و سنت‌های ارزشمندی داشته‌اند که در بسیاری از نقاط کشور همچنان حفظ شده است افزود: فیلم‌های کوتاه با مدت زمان بین سه تا هفت دقیقه در قالب‌های انیمیشن، داستانی، تجربی، نماهنگ و مستند با رویکرد نمایش خلاقانه سرور و نشاط اقوام و ساکنان بخش‌های مختلف سرزمینمان، مشمول شرکت در این رویداد هستند.

وی با اشاره به اینکه آثار شرکت کننده باید مناسب پخش در فضای مجازی باشند خاطرنشان کرد: تا کنون از سراسر کشور 150 اثر در بخش‌های مختلف این جشنواره شرکت کرده‌اند.

پویش بین‌المللی 7 دقیقه 7 اقلیم به همت انجمن سینمای جوانان ایران و با همکاری مرکز توسعه فناوری و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اردیبهشت امسال آغاز به کار کرد.

همچنین بخوانید  حمایت بانک مرکزی از بازار سرمایه

 آثار ارسالی توسط کارشناسان تعیین شده انجمن سینمای جوانان ایران بررسی می‌شوند و در مرحله اول ۱۰ اثر برتر، مورد حمایت مالی قرار می‌گیرند. مبالغ اهدایی بین ۳۰ تا ۱۰۰ میلیون ریال است که رقم نهایی را شورای ارزشیابی هنری انجمن سینمای جوانان ایران تعیین می‌کند. برگزارکنندگان این پویش عرضه مناسب و گسترده آثار برتر در فضای مجازی را در دستور کار دارند.

علاقمندان به شرکت در این پویش می‌توانند در مدت زمان باقی مانده آثار خود را به نشانی festival.iycs.ir ارسال کنند.

خبرهای مرتبط