اختلاف 5 میلیون یورویی بایرن و ستاره فرانسوی

از قرارداد کینگزلی کومان با بایرن مونیخ تنها یک سال و نیم دیگر باقیمانده و باشگاه آلمانی به دنبال تمدید قرارداد این بازیکن است.

به گزارش “ورزش سه”، کینگزلی کومان یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ در فصول گذشته بوده است. ستاره فرانسوی در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل 20-2019 گل قهرمانی باواریایی‌ها مقابل پاری سن ژرمن را به ثمر رساند تا نقش مهمی در موفقیت آنها ایفا کرده باشد. 

 

 

اختلاف 5 میلیون یورویی بایرن و ستاره فرانسوی

 

 

با این وجود در تابستان گذشته گزارش‌ها حکایت از آن داشت که کومان و بایرن مونیخ بر سر تمدید قرارداد با یکدیگر به توافق نرسیده اند و گفته شد که باشگاه آلمانی در صورت دریافت پیشنهاد مناسب برای این بازیکن او را به فروش خواهد رساند اما نقل و انتقالات تمام شد و کومان در بایرن ماند.

تنها یک سال و نیم دیگر از قرارداد ستاره فرانسوی با بایرن مونیخ باقی مانده و نشریه بیلد آلمان گزارشی درباره آینده کینگزلی کومان منتشر کرده است. بر اساس ادعای این رسانه آلمانی باشگاه بایرن‌مونیخ حاضر نیست دستمزد درخواستی کومان را بپردازد و به همین خاطر به نظر می رسد که مذاکرات دو طرف برای تمدید قرارداد به بن‌بست کامل رسیده است.

همچنین بخوانید  گزارش زنده؛ تراکتور 0- فولاد 0

 

 

اختلاف 5 میلیون یورویی بایرن و ستاره فرانسوی

 

 

بیلد روز گذشته ادعا کرد که حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن در مذاکرات با پدر کومان به نتیجه نرسیده چرا که ستاره فرانسوی دستمزدی 20 میلیون یورویی می خواهد ولی بایرن حاضر نیست بیش از 15 میلیون یورو پرداخت کند.

در گزارشی متفاوت که امروز در بیلد منتشر شد، بایرن مونیخ بار دیگر مذاکرات را از سر گرفته و با توصیه ناگلزمان قصد دارد هر طور شده کومان را به تمدید راضی کند. به نظر می رسد با مبلغی بین 15 تا 20 میلیون یورو در نهایت ستاره فرانسوی در بایرن ماندنی شود ولی مذاکراتی سخت و فشرده در راه خواهد بود.

از رئال و بارسا به عنوان تیم های علاقه مند به کومان نام برده می شو.د.

خبرهای مرتبط