از اول آذر، از حضور کارکنان واکسن نزده دولت در ادارات جلوگیری می شود / وزارت بهداشت: از مرخصی بدون حقوق تا انفصال یک ماهه از خدمت در انتظار این کارکنان است

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت درباره قرنطینه هوشمند گفت: این طرح الزاماتی ۵ گانه دارد که اولولتش کارکنان دولت است.

به گزارش رکنا، محسن فرهادی، معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت که با یکی از بخش‌های خبری صداوسیما گفت‌وگو می‌کرد افزود: از روز اول آذر، تمامی کارکنان دولت و موسسات دولتی موظفند که با تزریق هر دو دوز واکسن کرونا بر سر کار حاضر شوند.

او افزود: البته تاکنون نزدیک به ۸۰ درصد کارکنان واکسن زده اند و به آن عده‌ای که تاکنون واکسن نزده اند توصیه می‌کنم این کار را انجام دهند.

همچنین بخوانید  اعلام مبلغ جریمه خودروهای واکسن نزده‌ها / راننده ها باید واکسن بزنند

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت تاکید کرد: از اول آذر از حضور کارکنانی که واکسن نزده اند، در محل کار جلوگیری خواهد شد و طبیعتا در وهله اول به آن‌ها مرخصی بدون حقوق داده خواهد شد و اگر این وضعیت ادامه یابد، در وهله دوم غیبت رد می‌شود و در مرحله سوم، پرونده آن‌ها به هیات‌های بدوی تخلفات کارکنان برای انفصال یک ماهه از خدمت ارجاع خواهد شد.

خبرهای مرتبط