اشجاری: یک فصل کم‌نظیر را پشت سر می‌گذاریم

سپیدرود با 12 امتیاز از 7 بازی تیم دوم گروه الف لیگ دسته دوم به حساب می آید و این بدین معنی است که سپیدرود یکی از گزینه های صعود به لیگ دسته اول است. 

به گزارش “ورزش سه”، حسن اشجاری که پیش تر تیم شهرداری آستارا را به لیگ یک رهنمون کرده بود حالا تلاش می کند دومین تیم گیلانی را هم دسته اولی کند. دغدغه های او برای رسیدن به این مهم مسایل مالی است و بر این باور است سپیدرود در صورت حمایت مالی به دلیل پتانسیل فوتبال گیلان حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت و حتی می تواند یک بار دیگر یکی از تیم های حاضر در لیگ برتر باشد. 

 

حسن اشجاری در خصوص وضعیت سپیدرود و انگیزه حضورش در این تیم گفت: امسال یکی از بهترین سال های سپیدرود خواهد بود و اگر شروع کار پیش پرداخت به بازیکن برسد شک ندارم که در ادامه با نتایج خوب عاشقان و افراد خوشنام کنار تیم می آیند و یک فصل کم نظیر را پشت سر بگذاریم. حضور من در باشگاه بزرگی مثل سپیدرود که همیشه یکی از سه تیم بزرگ شمال ایران بوده افتخار بزرگی در کارنامه مربیگری من است و می دانم که اگر با سپیدرود موفق شوم چه تاثیر بزرگی در ادامه کار مربیگری من خواهد گذاشت و پله های ترقی را طی کنم و پنهان نمی کنم که هدفگذاری من در مربیگری خارج از استان است و حضور در تیم هایی که در آنها بازی کرده ام به ویژه تیم های اصفهانی و خوب می دانم که لازمه چنین اتفاقی موفقیت در سپیدرود است.

همچنین بخوانید  برد مهرام در لیگ بسکتبال با درخشش داورپناه

 

سرمربی تیم سپیدرود به کمبود امکانات این تیم در شهر رشت اشاره کرد و گفت: همه بد نیست بدانند که سپیدرود در رشت زمین تمرین ندارد و در این فصل که نمی شود در زمین های گل آلود تمرین کند و وضع عضدی که اسفناک است و برای چمن مصنوعی اگر به شهر دیگر برویم هزینه های تمرینات ما را چند برابر می کند و از اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال و پیمانکار ورزشگاه می خواهیم که به سپیدرود به عنوان تیم اصلی این شهر با احترام به سایر تیم ها و حفظ شان و جایگاه شان، توجه ویژه تری داشته باشد.

 

اشجاری: یک فصل کم‌نظیر را پشت سر می‌گذاریم

خبرهای مرتبط