اعلام ترکیب ایران مقابل کره جنوبی

اعلام ترکیب ایران مقابل کره جنوبی

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی مشخص شد.

به گزارش “ورزش سه”، دراگان اسکوچیچ 11 مرد منتخب خودرا برای دیدار با کره جنوبی مشخص کرد؛ ترکیبی که نشان دهنده تغییرات زیاد در لیست تیم ملی است. سرمربی کروات ایران به خاطر محرومیت ها و ابتلای برخی بازیکنان به کرونا مجبور شده در برخی پست ها از بازیکنان غیرتخصصی هم استفاده کند.
در ترکیب ایران مقابل کره جنوبی همچنان به امیر عابدزاده اعتماد شده است. عابدزاده به واسطه عملکرد خوب در سه مسابقه گذشته مقابل کره جنوبی نیز در ترکیب اصلی قرار گرفته و بازی خواهد کرد.
در خط دفاعی با توجه به محرومیت صادق محرمی، اسکوچیچ تصمیم گرفته از شجاع خلیل زاده در پست دفاع راست استفاده کند. خلیل زاده که به سختی به دیدار با کره رسید حالا باید در پست غیر تخصصی دفاع راست بازی کند. همچنین میلاد محمدی دفاع چپ تیم ملی مقابل کره جنوبی است. مجید حسینی و حسین کنعانی زادگان نیز دو مدافع مرکزی ایران را تشکیل می دهند.
در خط هافبک برای پر کردن جای خالی سعید عزت اللهی امید نورافکن انتخاب شده است. نورافکن هافبک تدافعی تیم ملی خواهد بود و روی دست او احسان حاج صفی و احمد نوراللهی بازی خواهند کرد.
با توجه به اینکه سامان قدوس، مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش هم دیدار با کره را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده اند، در خط حمله نیز شاهد تغییراتی هستیم. سردار آزمون مهاجم نوک تیم ملی است اما کمی عقب تر از او وحید امیری در سمت چپ و علی قلی زاده در سمت راست به عنوان وینگر بازی خواهند کرد تا تیم ملی مقابل کره جنوبی نیز ترکیبی کاملا هجومی داشته باشد.
ترکیب ایران مقابل کره جنوبی به شرح ذیل است:
امیر عابدزاده، احسان حاج صفی(کاپیتان)، شجاع خلیل زاده، میلاد محمدی، احمد نورالهی، وحید امیری، محمد حسین کنعانی زادگان، علی قلی زاده، سید مجید حسینی، سردار آزمون و امید نورافکن.

همچنین بخوانید  روز آخر نقل و انتقالات؛ خروجی استقلال چه کسی است؟

خبرهای مرتبط