اولین خرید بزرگ رئال مادرید قطعی شد

به نظر می رسد آنتونی رودیگر را باید جدیدترین بازیکن باشگاه رئال مادرید خطاب کنیم.

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد آنتونی رودیگر، مدافع 28 ساله و آلمانی چلسی در تابستان با پیش رو باشگاه به پایان می رسد و اخبار حاکی از احتمال مهاجرت او از استمفوردبریج به سمت برنابئو برای فصل بعد است. مذاکرات مدیران باشگاه رئال مادرید برای خرید آنتونی رودیگر در ماه های اخیر آغاز شده و اسپورت ایتالیا مدعی شد طرفین فاصله ای تا توافق نهایی برای قراردادی چهار ساله ندارند.

 

بدین ترتیب بعد از داوید آلابا، حالا رئال مادرید یک مدافع باکیفیت دیگر را نیز به صورت رایگان جذب کرده و از ابتدای فصل بعد می تواند از او استفاده کند. طبق اخبار این نشریه، رئال مادرید آستانه توافق با آنتونی رودیگر، مدافع میانی چلسی بوده و امیدوار به عقد پیش قرارداد در هفته های پیش رو برای تضمین خرید این بازیکن در فصل بعد است.

همچنین بخوانید  صحبت‌های آتشین تارتار درباره کمیته داوران

 

اولین خرید بزرگ رئال مادرید قطعی شد

 

فلورنتینو پرز به مدیر برنامه آنتونی رودیگر اطلاع داده که پیش قرارداد آمده است و آنها می توانند در جلسات پیش رو توافق را قطعی کنند. دیگر تیم های مطرح فوتبال اروپا از جمله پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ نیز علاقمند به جذب آنتونی رودیگر بودند، اما رئال مادرید زودتر از دیگران وارد عمل شده و با این مدافع تنومند به توافق دست یافته است.

 

البته خود رودیگر علاقمند به توافق با چلسی و ماندن در لندن در سال های پیش رو بود، اما مدیران این باشگاه پیشنهاد دستمزد 10 میلیون یورویی او را قبول نکرده و تمایلی به حفظ این بازیکن نشان ندادند. در صورت جدایی آنتونی رودیگر، چلسی احتمالا در تابستان فصل بعد برای خرید ماتیس دی لیخت، مدافع هلندی یوونتوس اقدام خواهد کرد.

خبرهای مرتبط