image

تصمیم مهم فدراسیون برای آزاد کردن هتل آکادمی

هتل المپیک بعد از سال‌ها مدیریت توسط پیمانکار، حالا مستقلاً در اختیار فدراسیون فوتبال است و این اتفاق مهمی در مسیر میزبانی از اردوهای ملی است.

به گزارش “ورزش سه” در سالیان گذشته و در دوره مدیریت پیشین فدراسیون فوتبال، هتل المپیک که در کنار کمپ تیم‌های ملی در اختیار تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال زنان و مردان قرار می‌گرفت، به پیمانکار واگذار شد تا به طور مثال تیم ملی فوتبال زنان برای برگزاری اردوهای خود، در خوابگاه کمپ تیم‌های ملی بازیکنان را اسکان دهد.

 

اما حالا با عزیزی‌خادم، لغو همکاری با پیمانکار هتل المپیک نهایی شده و هتل تحت مدیریت فدراسیون فوتبال است تا اردوهای ملی بدون هزینه اضافی برای فدراسیون فوتبال، بتواند در کیفیت بهتری برگزار شود.

همچنین بخوانید  ترکیب استقلال برابر صنعت‌نفت اعلام شد

 

 

تصمیم مهم فدراسیون برای آزاد کردن هتل آکادمی

 

 

در حال حاضر تیم ملی فوتبال زنان ایران در مرکز ملی فوتبال اردو زده و بازیکنان نیز در هتل المپیک مستقر شده‌اند تا به لحاظ بهره‌برداری از امکانات میزبانی در کمپ تیم‌های ملی شرایط مطلوب‌تری را سپری کنند و و در ماه‌های گذشته نیز این اتفاق برای تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال مردان هم رخ داده بود تا با اقاله قرارداد لغو با پیمانکار، فدراسیون متحمل هزینه‌های کمتری در برگزاری اردوهای ملی باشد.

خبرهای مرتبط