تغییر عقیده دمبله؛ فرمول جدید بارسلونا برای تمدید

عثمان دمبله تغییر عقیده داده و ممکن است به زودی قرارداد خود را با باشگاه بارسلونا تمدید کند.

به گزارش “ورزش سه”، به نظر می رسد آینده عثمان دمبله، وینگر جوان و تکنیکی بارسلونا در چند روز آینده مشخص می شود و حالا برخی اخبار حاکی از تغییر موضع این بازیکن و احتمال ماندن او در بارسلونا برای فصول بعد است. قرارداد این ستاره فرانسوی در 30 ژوئن به پایان می رسد و عثمان دمبله از ابتدای سال جدید می تواند با هر باشگاهی به توافق رسیده و حتی قرارداد امضا کند.

 

در هفته های اخیر اخبار همگی حاکی از احتمال جدایی این بازیکن و تمایل به عدم تمدید قرارداد بود، اما فوت مرکاتو مدعی شد دمبله تصمیم گرفته در بارسلونا بماند و قرارداد خود را تمدید کند. اگرچه مدیر برنامه و اطرافیان دمبله در تلاش برای تغییر عقیده او و راضی کردن این بازیکن به انتقال به لیگ برتر هستند، اما خود این بازیکن تمایل به جدایی نداشته و می خواهد توانایی های خود را در بارسلونا ثابت کند.

همچنین بخوانید  شکار رئال از ریورپلاته، ایگواین جدید در راه است

 

تغییر عقیده دمبله؛ فرمول جدید بارسلونا برای تمدید

 

یک راه جدید احتمال تمدید قرارداد عثمان دمبله برای کوتاه مدت است. در واقع ممکن است بارسلونا و این بازیکن برای تمدید تنها به مدت دو فصل به توافق برسند و عثمان دمبله در تابستان سال 2024 و در سن 24 سالگی برای آینده خود تصمیم بگیرد.

 

گرچه تمدید با بازیکنان جوان به صورت کوتاه مدت اتفاق مرسومی در بین باشگاه های حرفه ای در فوتبال جهان نیست، اما شرایط خاص باشگاه بارسلونا ممکن است آنها را مجاب به قبول این شرایط کند. به هر حال همین تغییر عقیده عثمان دمبله و ارسال پالس های مثبت به ماندن در بارسلونا، مهم ترین امیدواری مدیران این باشگاه برای توافق زودهنگام با این بازیکن است.

خبرهای مرتبط