تلاش مدیران یونایتد برای حفظ کاوانی در ژانویه

مدیران منچستریونایتد در تلاش هستند تا ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه‌ای، را علیرغم پیشنهاد بارسلونا در این تیم حفظ کنند.

به گزارش “ورزش سه”، خداحافظی سرخیو آگوئرو از دنیای فوتبال به دلیل مشکلات قلبی باعث شد که شرایط بارسا در خط حمله بسیار دشوار شود.

بسیاری از رسانه‌های خبری مدعی شده بودند که ادینسون کاوانی گزینه این تیم برای جانشینی این مهاجم آرژانتینی در پنجره نقل و انتقالات ماه ژانویه است.

بارسال در عین حال در نظر دارد که فران تورس، مهاجم جوان منچسترسیتی، را نیز با قراردادی به ارزش 42 میلیون پوند به نوکمپ منتقل کند.

 

تلاش مدیران یونایتد برای حفظ کاوانی در ژانویه

 

کاوانی قراردادش را در تابستان به مدت یک سال دیگر با شیاطین سرخ تمدید کرده بود اما به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه تاندون پا و البته بازگشت کریستیانو رونالدو به عنوان گزینه اول یونایتد برای پست مهاجم نوک فرصت چندان برای بازی پیدا نکرده و تنها در سه بازی در ترکیب اصلی قرار گرفته است.

همچنین بخوانید  اوج جنجال؛ مداخله پلیس در درگیری ژاوی و امری! (عکس)

برخی رسانه‌های اسپانیایی پیش از این مدعی شده بودند که این بازیکن 34 ساله مشتاق است به بارسا منتقل شود اما دیلی میل خبر داده که مدیران یونایتد در تلاش هستند تا او را در شش ماهه باقی مانده از قراردادش در اولدترافورد حفظ کنند.

شیوع دوباره ویروس کرونا در این باشگاه که باعث شد تنها هفت بازیکن قادر به حضور در بازی به تعویق افتاده برابر برایتون باشند نشان داد که این تیم در شرایط فعلی باید بازیکنانش را حفظ کند تا بتواند با خیالی آسوده از این دوران عبور کند.

یونایتد روز پنج شنبه زمین تمرینش را بسته بود تا از شیوع بیشتر این ویروس در بین بازیکنان و اعضای باشگاه جلوگیری کند و انتظار می‌رود که امروز اقدام به بازگشایی این مجموعه کند.

خبرهای مرتبط