توخل: راه‌حلی ندارم، فقط افکارم را در میان گذاشتم

توماس توخل، سرمربی چلسی، می گوید تیمش شرایط سختی را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش “ورزش سه”، چلسی در حالی فردا شب از سری مسابقات مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس به مصاف برنتفرو‌د خواهد رفت که شاگردان توماس توخل اخیراً در لیگ برتر نتایج ناامید کننده‌ای کسب کرده و جایگاه خود را در صدر جدول را از دست داده‌اند؛ موضوعی که البته ابتلای بازیکنان این تیم به کرونا و غیبت آنها در مسابقات اخیر نیز در آن تاثیرگذار بوده است.

 

توماس توخل، سرمربی چلسی در کنفرانس خبری پیش از بازی برنتفورد فرد گفت:”می‌دانم که به تعویق انداختن بازی‌ها کار آسانی نیست اما فکر می‌کردم که برای تیمی در موقعیت ما وضعیت متفاوتی وجود داشته باشد. من چیزهایی که در فکرم بود را در میان گذاشتم و شرایط را می پذیرم. این چالش را پذیرفته ام و چالش های بعدی را هم خواهم پذیرفت.

 

 

توخل: راه‌حلی ندارم، فقط افکارم را در میان گذاشتم

 

 

نمی دانم کمکی می کند یا نه و نمی خواهم این تصور را ایجاد کنم که راه حل را دارم. این افکار و صحبت‌های من به ویژه در دو روز گذشته پیرامون بازی وولوز بود و همچنین نگرانی هایی که داشتم. در حال حاضر باشگاه هایی هستند که سختی زیادی را تحمل می کنند و ما نیز اینگونه هستیم. بنابراین شاید بهتر باشد که یک استراحت کوتاه داشته باشیم. اما در عین حال من راه‌حل یا روش واضحی در رابطه با کاری که می‌توانیم انجام دهیم ندارم.”

همچنین بخوانید  قهرمان فوتسال زنان به تورنمنت آسیایی می‌رود

 

چالش سه بازی در هشت روز: “نه در کریسمس و روزهای سال نو اما این یک اتفاق هیجان انگیز است. زمانی که درگیرش نبودم تماشایش کردم، الان که دیگر وسطش هستم. انجام سه بازی در هفته چیز جدیدی نیست، اما بدون 9 یا 10 بازیکن، چالش برانگیز است.  بنابراین، ما تلاش می کنیم تا راه حل هایی پیدا می کنیم.”

خبرهای مرتبط