جشن تولد امباپه و عکسی که باعث نگرانی رئالی‌ها شد

تصویری از جشن تولد کیلیان امباپه منتشر شده که نگرانی رئالی ها را در رابطه با احتمال تمدید قرارداد این ستاره فرانسوی با پاری‌سن‌ژرمن افزایش داده است.

به گزارش “ورزش سه”، در تابستان گذشته کیلیان امباپه خواهان جدایی از پاری سن ژرمن و انتقال به رئال مادرید شد اما نهایتاً باشگاه فرانسوی با جدایی او موافقت نکرد تا این بازیکن حداقل یک فصل دیگر در پارک دو پرنس ماندگار شود.

 

پاری سن ژرمن تلاش زیادی انجام داده تا قرارداد امباپه را تمدید کند اما گزارش ها حاکی از آن است که این بازیکن چندین پیشنهاد این باشگاه را رد کرده است. در واقع امباپه ماه‌های پایانی قرارداد خود با PSG را پشت سر می گذارد و اگر تغییری در شرایط ایجاد نشود احتمالاً در تابستان پیش رو به شکل رایگان راهی رئال مادرید خواهد شد.

همچنین بخوانید  واکنش پوچتینو به از دست رفتن صدرنشینی

 

کیلیان امباپه روز گذشته 23 ساله شد و تولد خود را در کنار هم تیمی هایش جشن گرفت. اما نکته قابل توجه این مراسم به یکی از عکس‌های یادگاری امباپه در کنار هم‌تیمی‌هایش برمی‌گردد. جایی که آنها یک پیراهن پاری سن ژرمن را در دست دارند که روی آن نوشته است: “امباپه 2050”

 

 

جشن تولد امباپه و عکسی که باعث نگرانی رئالی‌ها شد

 

 

این عکس منتشر شده از تولد کیلیان امباپه نگرانی هایی را در بین هواداران رئال مادرید ایجاد کرده و برخی بر این باورند که ممکن است این تصویر نشانه‌ای باشد مبنی بر اینکه ستاره فرانسوی قرار است قرارداد خود را با پاری‌سن‌ژرمن تمدید کند.

خبرهای مرتبط