image

جلسه مهم درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها (عکس)

رئیس فدراسیون فوتبال نشست مهمی با معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش داشت و در خصوص بحث ورود بانوان به ورزشگاه‌ها صحبت شد.

به گزارش “ورزش سه” شهاب الدین عزیزی خادم به همراه غلامرضا رفیعی مشاور حقوقی فدراسیون، انسیه خزعلی و کاظمی پور، معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان در جلسه‌ای درباره فوتبال بانوان و موفقیت های اخیر تیم ملی فوتبال بانوان و همچنین موضوع مهم ورود بانوان و خانواده ها به ورزشگاه‌ها به تبادل نظر پرداختند.

 

در این نشست، گزارشی از فعالیت‌های فدراسیون فوتبال در حوزه بانوان ارائه و مقرر شد جلسات دیگری در آینده نزدیک با حضور مدیران و کارشناسان معاونت ریاست جمهور در امور بانوان و خانواده، وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال در این خصوص برگزار شود.

 

 انسیه خزعلی، معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده موفقیت تیم ملی بانوان را تبریک گفته و اعلام کرد معاونت بانوان و خانواده ریاست جمهوری آماده هرگونه حمایت، پشتیبانی و همکاری در خصوص امور مربوط به ورزش فوتبال بانوان و توسعه آن هستند.

 

همچنین بخوانید  دغدغه های سفر به بیروت و امان؛ بی پولی ادامه دارد

جلسه مهم درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها (عکس)

 

پیش‌تر جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا در جلساتی که با عزیزی خادم داشت تاکید بسیاری در بحث ورود بانوان برای تماشای مسابقات فوتبال داشت و باید دید در نهایت چه تصمیمی در این خصوص اتخاذ می‌شود.

 

 تیم ملی ایران در بهمن ماه مسابقه حساسی با عراق دارد ‌که می‌تواند به صعود ایران به جام جهانی قطر ختم شود و از همین رو بحث حضور تماشاگران در آن بازی اهمیت ویژه‌ای دارد و فدراسیون باید زودتر در این خصوص به جمع‌بندی برسد. در صورت برگزاری مسابقه در حضور تماشاگران، حضور بانوان هم یکی از الزامات این بازی خواهد بود.

خبرهای مرتبط