حرکت غیرمجاز ون های کرج ارسالی به محل حادثه مترو تهران کرج / گرفتن کرایه ممنوع

در شرایطی که اتوبوس ها و ون های اعزامی به محل حادثه متروی تهران کرج، باید به صورت رایگان اقدام به جابه‌جایی مسافران کنند، اما اطلاعات ارسالی از شهروندان به رکنا از این حکایت دارد که ون های اعزامی از سمت کرج حتی تا 5 هزار تومان از مسافران پول می گیرند.

صبح امروز خط مترو تهران کرج دچار حادثه شد. این حادثه به واسطه برخورد دو قطار در خط مترو تهران کرج رخ داد. هم اکنون تکنسین های فنی در حال تلاش برای بازگشایی خط مترو تهران کرج هستند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، در حالی که مدیران شهری تهران و کرج از ارسال 70 دستگاه اتوبوس و 100 دستگاه ون برای جابه‌جایی مسافران تهران و کرج خبر داده بودند، ظاهرا از میان 100 دستگاه ون ارسالی به محل حادثه، 50 دستگاه ون از سمت تهران و 50 دستگاه ون از سمت کرج به محل حادثه مترو تهران کرج اعزام شده اند.

همچنین بخوانید  عکس / مرگ 2 میوه فروش قزوینی در صحنه هولناک

در این میان اما اطلاعات ارسالی از شهروندان به رکنا از این حکایت دارد که ون های ارسالی از تهران، به صورت رایگان اقدام به جابه‌جایی مسافران می کنند، اما ون های ارسالی از کرج از مسافران پول می گیرند. این در حالی است که به گفته مسئولان مدیریت شهری، قرار بود جابه‌جایی مسافران بین تهران و کرج به صورت رایگان انجام شود، اما ظاهرا ون های اعزامی از سمت کرج تا 5 هزار تومان از مسافران پول می گیرند.

 

خبرهای مرتبط