حقدوست: فوتبال ایران باید به پیکان احترام بگذارد

حقدوست: فوتبال ایران باید به پیکان احترام بگذارد

هافبک باتجربه پیکان می‌گوید تیمش مقابل پرسپولیس برای پیروزی به میدان می‌رود.

به گزارش “ورزش سه”، نمایش خوب پیکانی‌ها مقابل استقلال در هفته بیست و چهارم لیگ برتر باعث شد تا بار دیگر نگاه‌ها به شاگردان جوان مجتبی حسینی تغییر کند. خودروسازان فوتبال ایران امسال با ترکیبی جوان نتایج خوبی به دست آوردند و حالا امیدوارند در ادامه مسابقات نیز روزهای خوبی را پشت سر بگذارند.
مجتبی حقدوست هافبک باتجربه پیکان درباره وضعیت تیمش بعد از بازی با استقلال به خبرنگار ما گفت: خوشبختانه شرایط خیلی خوبی از نظر فنی داریم. بعد از عملکرد خوبی که مقابل استقلال داشتیم، چندروز استراحت کردیم و تمرینات را از سر گرفتیم. کادرفنی برنامه های تمرینی متنوع و خوبی را برای بازیکنان در نظر گرفته و آماده می‌شویم تا بتوانیم در 6 هفته پایانی لیگ هم عملکرد خوبی داشته باشیم.
او درباره نتایج خوبی که پیکان با وجود جوانی در این فصل به دست آورده، گفت: فکر می کنم می‌شود از پیکان به عنوان شگفتی‌ساز و پدیده مسابقات امسال نام برد. دیگر همه می‌دانند که ما چقدر بازیکنان جوانی را در اختیار داریم و باید به کادرفنی و مدیریتی تبریک گفت که توانسته‌اند با این جوانان چنین نتایج خوبی را کسب کنند. ما نشان دادیم حریف سرسخت و قدرتمندی برای هر تیمی هستیم و به نظرم زمان آن رسیده که فوتبال ایران به جوانان ما و تیم خوب پیکان احترام بگذارد.
هافبک پیکان صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: شک نکنید جوانان پیکان آینده سازان فوتبال ایران هستند و در آینده حرف های بیشتری هم برای گفتن خواهند داشت. ما به جایگاهی رسیده‌ایم که دیگر تیم های بالانشین هم می‌دانند که کار سختی مقابل تیم مان خواهند داشت. واقعیت این است که اگر بدشانس نبودیم و برخی اتفاقات پیش نمی‌آید، الان تیم مان در جدول رتبه بهتری هم داشت. ما در خیلی از بازی ها شایسته برد بودیم اما مساوی کردیم یا باختیم. با این حال امیدوارم در آینده هم بتوانیم این روند خوب را ادامه بدهیم و لیگ را با رتبه‌ای آبرومند به پایان برسانیم.

همچنین بخوانید  پرمخاطب ترین عکس امروز در رسانه های عربی

خبرهای مرتبط