خنده پرسپولیسی‌ها جو حاکم بر ورزشگاه کاظمی (عکس)

تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر ویستا توربین و یک برد پر گل، امروز تمرینی با نشاط را پشت سر گذاشت.

به گزارش “ورزش سه”، با اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز سرخپوشان پایتخت در هوای مطبوع و آفتابی ورزشگاه شهید کاظمی در دو گروه انجام شد. بازیکنان پیش از شروع تمرین به دلیل روحیه بالایی که از برد پر گل روز گذشته داشتند، در چالش تنیس فوتبال شرکت کرده و برای هم، کری خواندند.

تمرین از ابتدا در قالب دو گروه آغاز شد و طی آن بازیکنان اصلی در دیدار روز گذشته برابر تیم ویستا توربین، زیر نظر مربی بدنساز تیم ابتدا ریکاوری کردند و پس از آن، کار با توپ را در برنامه داشتند و در نهایت راهی رختکن شدند.

سایر بازیکنان هم زیر نظر کادر فنی به مدت 75 دقیقه تمرین کردند. تمرین آنها شامل؛ پاسکاری ترکیبی، ارسال از جناحین و مینی فوتبال بود که بازیکنان بدون مشکل در تمام مراحل این بخش‌ها حاضر بودند.

همچنین بخوانید  پیروزی شارلروا در شبی که قلی زاده پاس گل داد

 

وحدت هنانوف بازیکن تاجیکی سرخپوشان که به تازگی دچار مصدومیت شده و همچنین حامد پاکدل که اختصاصی زیر نظر کادر پزشکی تمرین می‌کند، در این جلسه تمرینی غایب بودند. با توجه به فاصله کمی که تا بازی بعدی وجود دارد، پرسپولیس دو جلسه تمرینی دیگر را طی فردا و پس فردا (پنج‌شنبه) در برنامه دارد و سرخپوشان آماده می‌شوند تا روز جمعه در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب آهن از هفته یازدهم لیگ برتر باشند.

 

خبرهای مرتبط