درخواست تجدیدنظر تاتنهام برای بازگشت به اروپا

باشگاه تاتنهام درخواست تجدیدنظری را درباره 0-3 شدن دیدار این تیم برابر رن ارائه خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، بسیاری از منابع خبری مدعی شده بودند که تاتنهام مشکلی با حذف از لیگ کنفرانس اروپا و 0-3 نتیجه بازی‌اش برابر رن ندارد.

با این حال به نظر می‌رسد که این ادعاها درست نیست و این باشگاه قصد دارد درخواست تجدیدنظری را در این باره ارائه دهد.

تاتنهام در تاریخ 9 دسامبر باید آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا را برابر رن برگزار می‌کرد. 

شاگردان آنتونیو کونته در صورت پیروزی در این بازی به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی این مسابقات صعود می‌کردند اما شیوع ویروس کرونا در اردوی این تیم و در بین بازیکنان باعث شد که آنها به یوفا اعلام کنند که نمی‌توانند در این بازی به میدان بروند.

 

درخواست تجدیدنظر تاتنهام برای بازگشت به اروپا

 

یوفا در ابتدا قصد داشت تاریخی را برای برگزاری این بازی اعلام کند اما نتوانست روی یک تاریخ با هر دو باشگاه به توافق برسد و در نهایت رن را به دلیل غیبت تاتنهام در این بازی 0-3 برنده اعلام کرد تا این باشگاه انگلیسی از صعود به مرحله بعدی لیگ کنفرانس اروپا بازبماند.

همچنین بخوانید  داغ‌تر از همیشه؛ خطر بیخ گوش توخل، پپ و کلوپ

حالا آنتونیو کونته مدعی شده که آنها هنوز از حضور در این رقابت‌ها ناامید نیستند و شاید رای صادره قابل تغییر باشد.

این مربی ایتالیایی گفت:« این رای نهایی نشده است. هنوز یک قدم دیگر تا نهایی شدن این تصمیم باورنکردنی باقی مانده است. ما بسیار به خودمان مطمئن هستیم. تاتنهام این شایستگی را دارد که در زمین مجوز صعود را به دست آورد، نه در دادگاه. اما ما نمی‌توانیم چنین حکمی را بپذیریم.»

کونته در ادامه اضافه کرد:« ما از این که یوفا چنین تصمیمی را درباره این بازی گرفت بسیار ناامید شدیم. امیدوارم چیزی تغییر کند تا نتیجه این بازی و تیم صعود کننده به جای این که به این شکل مشخص شود، در زمین بازی معلوم شود.»

خبرهای مرتبط