رئال و بارسا نه؛ چلسی شانس اول جذب ستاره هلندی

سان مدعی شد چلسی از بیشترین شانس برای جذب ماتیاس دی لیخت برخوردار است.

به گزارش “ورزش سه”، دی‌لیخت در سال 2019 با قراردادی 85 میلیون یورویی از آژاکس به یوونتوس پیوست. قرارداد او با بیانکونری در ژوئن 2024 به پایان می رسد، اما از تابستان آینده، بند 150 میلیون یورویی در قراردادش فعال خواهد شد؛ بدین معنا که هر باشگاهی می‌تواند با پرداخت این مبلغ به یوونتوس ماتیاس دی لیخت را به خدمت بگیرد. 

تصور اینکه باشگاهی چنین هزینه ای را بپردازد دشوار است، به خصوص با توجه به اینکه اکثر باشگاه های اروپایی به دلیل همه گیری کرونا، مشکلات مالی دارند. با این حال گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که یوونتوس ممکن است مجبور شود ستاره خود را بفروشد تا در صورت عدم موفقیت در لیگ قهرمانان این فصل، شرایط خود را متعادل کند. 

همچنین بخوانید  گزارش زنده؛ هوادار صفر- گل گهر ۱

 

 

رئال و بارسا نه؛ چلسی شانس اول جذب ستاره هلندی

 

مینو رایولا، مدیر برنامه ستاره هلندی، هم طی روزهای اخیر تایید کرد که دی‌لیخت به دنبال یک چالش جدید است. این ایجنت پر سر و صدا همچنین از رئال مادرید، بارسلونا و پاری سن ژرمن به عنوان شانس های اصلی جذب این بازیکن نام برد. با این حال اکنون سان گزارش متفاوتی در این باره منتشر کرده و مدعی شده که چلسی در کورس رقابت برای جذب دی‌لیخت پیشتاز است. باشگاه لندنی به دنبال تقویت خط دفاعی خود است و قصد دارد دی لیخت را جانشین آنتونیو رودیگر کند که احتمالا در تابستان به شکل رایگان استمفوردبریج را ترک خواهد کرد.

خبرهای مرتبط