رایولا و هل دادن ستاره هلندی به سمت بارسلونا!

ممکن است فصل بعد شاهد حضور ماتیس دی لیخت، مدافع 22 ساله یوونتوس در ترکیب بارسلونا باشیم.

به گزارش “ورزش سه”، مینو رایولا چند روز صراحتا در مورد آمادگی دی لیخت برای تجربه حضور در مرحله بعدی دوران ورزشی صحبت کرده و به شایعات در مورد احتمال جدایی این مدافع جوان و هلندی در تابستان سال 2022 دامن زده است. اما نشریات ایتالیایی مدعی شدند مینو رایولا می خواهد در تابستان آینده زمینه انتقال ماتیس دی لیخت به بارسلونا را فراهم کند و تحرکات این مدیر برنامه جنجالی برای نهایی کردن این معامله از همین حالا آغاز شده است.

 

رایولا و هل دادن ستاره هلندی به سمت بارسلونا!

 

مینو رایولا دو هفته پیش و در پاریس با خوان لاپورتا، رئیس‌ باشگاه بارسلونا دیدار کرد و یکی از مفاد مذاکرات آنها در خصوص آینده ماتیس دی لیخت و احتمال انتقال این بازیکن به استادیوم نوکمپ بود. البته شرایط مالی دشوار باشگاه بارسلونا احتمالا مهم ترین مانع بر سر نهایی شدن این انتقال خواهد بود.

 

همچنین بخوانید  فجر با یک تغییر نسبت به استقلال برابر پیکان

در همان اوایل انتقال ماتیس دی لیخت به یوونتوس بود که عنوان شد بند آزادسازی 130 میلیون یورویی در قرارداد او وجود داشته و در تابستان سال 2022 فعال می شود. اما در حال حاضر پرداخت چنین مبلغی در توان بارسلونا نیست و باید دید آیا لاپورتا در جریان مذاکره با مینو رایولا قادر به گرفتن تخفیف از او بوده است یا نه. به جز بارسلونا، از رئال مادرید و چلسی نیز به عنوان دیگر مشتریان ماتیس دی لیخت نام برده شده است. البته خود این بازیکن دو سال پیش و هنگام ترک آژاکس، یوونتوس را به جای بارسا انتخاب کرد و حالا شاید شرایط تغییر کند.

خبرهای مرتبط