رفتار فرهاد مجیدی حس غریبی داشت

رفتار فرهاد مجیدی حس غریبی داشت

با کنار هم قرار دادن اتفاقات و گفتگو‌های رخ داده در هتل، ورزشگاه و میکسدزون ورزشگاه آزادی ادامه همکاری استقلال و مجیدی مبهم به نظر می‌رسد.

به گزارش “ورزش سه” در حالی که هواداران استقلال امیدوار بودند عصر دوشنبه یک روز تاریخی و شیرین برای آنها باشد، یک شایعه‌ عجیب کام آنها را تلخ کرد.
خبرنگار ورزش سه که از ابتدای امروز در هتل المپیک، ورزشگاه و میکسدزون حاضر بود، با کنارهم قرار دادن اتفاقات و صحبت‌های مختلف اعضای باشگاه استقلال گمانه‌زنی‌هایی در خصوص ماندن یا نماندن مجیدی در استقلال دارد که در ادامه می‌خوانید؛
بعد از صرف نهار، بازیکنان‌ و کادرفنی باشگاه استقلال در ایونتی تبلیغاتی با یک شرکت فعال در حوزه عطر و ادکلن شرکت کردند. بعد از خروج بازیکنان و کادرفنی، چهره فرهاد مجیدی کم از حالات قبل از دریافت مدالش نداشت. او شادابی همیشگی‌را نداشت و خیلی سریع از لابی هتل به سمت اتاقش رفت و در این بین تنها عکس یادگاری گرفتن با یک هوادار معلول استقلال را پذیرفت.
وقتی با یکی از اعضای هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه رفتن مجیدی در پایان فصل به یک امتیاز منفی برای هیات مدیره و مدیریت باشگاه تبدیل می‌شود صحبت کردم، او حق به‌جانب معتقد بود باشگاه تلاش خود را برای حفظ مربی‌اش می‌کند و اینطوری نیست که او بگوید من می‌روم‌ و ما هم بگوییم به سلامت! اما باشگاه استقلال هم کوچک نیست و از همه افراد بزرگ‌تر است. این استقلال است که به اشخاص اعتبار می‌دهد و منِ‌ … (اسم خودش را گفت) باید بدانم اگر در کانون توجه هستم به خاطر استقلال است نه نام خودم!

همچنین بخوانید  امباپه: به زودی تصمیم خود را اعلام خواهم کرد

خبرهای مرتبط