سرآسيايي: نباید از مدار انگیزه و تمرکز خارج شویم

سرآسیایی: نباید از مدار انگیزه و تمرکز خارج شویم

سرمربی فجر سپاسی از انگیزه شاگردانش برای دیدار با هوادار صحبت می کند.

به گزارش “ورزش سه”، مجتبی سراسیایی در کنفرانس خبری قبل از بازی مقابل هوادار تهران گفت: در ابتدا عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت همه شما عزیزان و تشکر میکنم از هواداران عزیزمان بابت حضور گرم و پرشورشان در بازی قبل داخل خانه در مقابل نفت مسجد سلیمان که علی رغم تلاش زیادی که داشتیم ولی متاسفانه به لحاظ کیفیت زمین که میدانم زحمت زیادی هم توسط هیات فوتبال استان فارس کشیده شده بود اما تاثیر خیلی زیادی روی فوتبالمان داشت و نتوانستیم نتیجه مطلوبمان را بگیریم .
او ادامه داد: کاملاً به شرایط آینده امیدوار  هستیم و با آمادگی کامل این چند روز را  بیشتر به خاطر فاصله زمانی کم بین دو تا مسابقه مشغول ریکاوری بدنی و ذهنی بازیکنانمان بودیم . خدا را شکر بازیکنانم از هر نظر آماده هستند و با انگیزه  برای بازی مقابل تیم بسیار خوب ، با کیفیت و با شخصیت هوادار آماده ایم که فکر میکنم یکی از تیم های بسیار منسجم لیگ است و از سرمربی بسیار خوبی بهره می برد . آقای عنایتی برادر بزرگترم که از هر لحاظی خصوصا فوتبالی  سبقه ی درخشانی در فوتبال کشور دارد و من خودم واقعا از این ارتباط افتخار می کنم  و اینکه  بالاخره آقای عنایتی همشهری  و بزرگتر بنده هستند.
وی افزود :  ما محکومیم که در مقابل تیم منسجم و باکیفیت هوادار امتیاز خوبی بگیریم و بتوانیم با انگیزه زیاد و با تمرکز روی آن بحث های فنی که با بچه ها صحبت کردیم. انشاالله امتیاز کامل را از این بازی بگیریم و ما چاره ای جز این نداریم که با تمام وجود برای سه امتیاز بازی کنیم و اینکه  بتوانیم  کمبود های گذشته را جبران کنیم و به شرایط مطلوب برسیم.
سرآسیایی یادآور شد: بازیکنانم  مملو از انگیزه هستند و ما بیشتر مشغول کنترل این انگیزه هستیم که خدایی نکرده وارد هیجان نشیم و از مدار انگیزه و تمرکز خارج نشویم و انشاالله نتیجه مطلوبی را در بازی فردا رقم بزنیم.

همچنین بخوانید  سیاوش یزدانی و هشتگ افسردگی! (عکس)

خبرهای مرتبط