«سه گانه پاریسی» با ایوب آقاخانی روی صحنه رنگ اجرا می گیرد

ایوب آقاخانی سه گانه پاریسی که جدیدترین کار گروه تئاتر پوشه است را از 18 آبان ماه در سالن سمندریان تماشاخانه ی ایرانشهر به روی صحنه اجرا می برد.

به گزارش رکنا، ایوب آقاخانی جدیدترین کار گروه تئاتر پوشه را در سالن سمندریان تماشاخانه ی ایرانشهر از هیجدهم آذر ماه روی صحنه می برد. این نمایش با نام سه گانه پاریسی ، با نگاهی به نمایشنامه ای از «ژان ماری بسه» نوشته شده و دوبازیگر ایوب آقاخانی و وحید نفر روی صحنه خواهد رفت.

آقاخانی گفت:«به دلایل مختلفی این بار برعکس کارنامه ی کارگردانی ام بازی هم می کنم که این همزمانی کارگردانی و بازیگری در کارهایم به دلیل وسواس شخصی ام بسیار کم پیش آمده…این بار به دهها دلیل که مهمترینش میزان دلتنگی ام برای تئاتر، نفس تماشاگر و جادوی بی رقیب صحنه است، ترجیح دادم با بازیگر دیگرم وحید نفر نازنین روی صحنه پنجه در پنجه شوم. امیدوارم مخاطب این تلاش صادقانه ی گروه تئاتر پوشه را پس از نمایش«رگ»که شهریور نود و هشت روی صحنه رفت بپسندد.

همچنین بخوانید  قتل در کاخ، نمایشی روی صحنه تئاتر

ایوب آقاخانی

از دیگر عوامل این اثر می توان به تهیه کنندگان: مهدی سهرابی و جواد راهزانی، طراح صحنه : سینا ییلاق بیگی ،طراح لباس :ماهرخ سلیمانی پور ، طراح نور :رضا خضرایی ، طراح گرافیک: سجاد قاطعی، دستیار کارگردان، برنامه ریز و منشی صحنه : مهرنوش بیگ زاده ، گروه تولید : امیدشمس

ساخت دکور :مصطفی طباطبایی نسب، عکاس : وحید خوراسگانی و موسیقی و جلوه های شنیداری: علی مست علی اشاره کرد.

سه گانه پاریسی آذر و دی ماه در ایرانشهر روی صحنه اجرا می رود.

 

خبرهای مرتبط