سوپرایز ستاره بارسلونا؛ همیشه دیر، این بار زود!

عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا دیروز سه ساعت زودتر از موعد مقرر راهی کمپ این تیم شده است.

به گزارش “ورزش سه”، عثمان دمبله در سال های اخیر بازی های زیادی را به علت مصدومیت از دست داده و البته بارها با بی انضباطی های خود کادر فنی و مدیران بارسلونا را به ستوه آورده است. از همان ماه های ابتدایی ورود به اسپانیا، عثمان دمبله بارها با تاخیر به تمرینات رسیده و البته جریمه های مکرر، این نقیصه در ستاره جوان و فرانسوی بارسلونا به طور کامل برطرف نشده است.

 

سوپرایز ستاره بارسلونا؛ همیشه دیر، این بار زود!

 

اما نشریه اسپورت مدعی شد دیروز و بر خلاف همیشه، عثمان دمبله سه ساعت زودتر از زمان مقرر خود را به کمپ تمرینی بارسلونا رسانده و برای افزایش آمادگی جسمانی خود خود راهی باشگاه بدنسازی شده است. این در حالیست که کمتر کسی تصور می کرد فردای بازی با الچه عثمان دمبله خود را اینقدر زود به کمپ برساند، اما او همه را سوپرایز کرده و برای ریکاوری راهی باشگاه شده است.

 

همچنین بخوانید  ذوب آهن 0 - هوادار 1 ؛ نقش جهان بنفش شد

این اتفاق در حالی رخ داده که قرارداد عثمان دمبله با باشگاه بارسلونا در پایان فصل جاری تمام می شود و هنوز توافقی بین طرفین برای حفظ این وینگر 24 ساله صورت نگرفته است. از شروع سال جدید میلادی عثمان دمبله می تواند به صورت رسمی با باشگاه های خواهان خود مذاکره و حتی توافق هم بکند، اما شاید این حضور زودهنگام در تمرینات بارسلونا به مثابه راه حل تازه ای برای افزایش احتمال توافق طرفین و ماندن این بازیکن در نوکمپ باشد.

خبرهای مرتبط