image

سیامک، پنجمین کاپیتان فصل پرسپولیس (عکس)

این بار نوبت به هافبک شماره ۸۸ رسید که رهبری سرخپوشان داخل زمین را برعهده بگیرد.

به گزارش ورزش سه”، زمانی که سیامک نعمتی در دور تازه خریدهای برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس پیوست، سیدجلال حسینی کاپیتان سرخ‌ها بود و همین حالا نیز سیدجلال کاپیتان اول این تیم محسوب می‌شود اما نعمتی نیز توانسته با عبور از پنج فصل پرافتخار، به جمع بازیکنان باسابقه این تیم برسد.

 

نکته جالب اینکه ترکیب کاپیتانی پرسپولیس در فصل جاری تغییر محسوسی داشته و پس از سیدجلال و عالیشاه، بازیکنانی نظیر کمال کامیابی‌نیا، وحید امیری و همین سیامک نعمتی به جمع کاپیتان‌ها ملحق شده و در فصل جاری حداقل یک بار بازوبند را بسته‌اند. نکته جالب اینکه بعید نیست در ادامه فصل مهدی شیری هم کاپیتان شود.

همچنین بخوانید  امیدوارم نیمار در تصمیم خود تجدید نظر کند

 

البته بوژیدار رادوشویچ بازیکنی است که سابقه بیشتری نسبت به نعمتی و شیری دارد اما او حالا به کرواسی رفته و تصمیم به جدایی دارد.

 

سیامک نعمتی در روز اولین کاپیتانی اش موفق شد یک گل هم بزند تا در شب بارانی ورزشگاه آزادی، مسابقه‌ای خاطره‌انگیز را ثبت کند؛ از اولین گلی که او در این ورزشگاه مقابل گسترش فولاد به ثمر رساند تا این بازی، سیامک گل‌های مهمی را زده که مهم‌ترینش بازی با السد بوده است. با قرارداد تازه‌ای که نعمتی با پرسپولیس بسته، احتمالا او به زودی وارد جمع سه نفره کاپیتان‌ها هم خواهد شد.

 

سیامک، پنجمین کاپیتان فصل پرسپولیس (عکس)

خبرهای مرتبط