سیمئونه: سوارز قاتل است و به اوج بر می‌گردد

سرمربی اتلتیکو ایمان دارد که لوئیس سوارز به روزهای اوجش بر می‌گردد و برای روخی بلانکو گلزنی ها را از سر می‌گیرد.

به گزارش “ورزش سه”، اتلتیکو مادرید پس از سه شکست متوالی فردا میزبان گراناداست. این تیم با سقوط به رده پنجم، 14 امتیاز با رئال اختلاف دارد و البته باید یک بازی عقب افتاده نیز برگزار کند.

در جریان بازی با سویا که اتلتیکو 2-1 مغلوب شد، لوئیس سوارز هنگام تعویض واکنشی جنجالی داشت و به دیه گو سیمئونه توهین کرد؛ اتفاقی که واکنش های زیادی در رسانه ها داشت.

سیمئونه در نشست خبری امروز خود با سوالی در این رابطه روبرو شد و گفت:« هیچ نظری ندارم.»

 

 

سیمئونه: سوارز قاتل است و به اوج بر می‌گردد

 

 

سیمئونه در مورد افت لوئیس سوارز در فصل جاری گفت:« اگر تیم به انسجام خوبی برسد و بیشتر بتوانیم به محوطه جریمه حریفان یعنی جایی که سوارز مثل یک قاتل کار می کند، نزدیک شویم، طبعا او هم اثرگذار خواهد بود. سوارز یک گلزن ذاتی است و به روزهای اوجش بر می گردد. تردیدی در این ندارم.»

همچنین بخوانید  جهانبخش و یک ماجراجویی جدید در اروپا

 

 

سیمئونه: سوارز قاتل است و به اوج بر می‌گردد

 

 

وضعیت اتلتیکو:« نتایج خوبی در بازی های اخیر نگرفته ایم. البته در برخی بازی ها هم شایسته برد نبودیم ولی پیروز شدیم. فوتبال همین است. در زندگی و فوتبال چیزهایی نصیب تان می شود و چیزهای را هم از دست می دهید. مقابل گرانادا اما باید پیروز شویم. آنها تیم بسیار خوبی هستند و روبرت موره‌نو به عنوان مربی در این تیم بسیار خوب کار کرده و اخیرا نتایج خوبی هم گرفته اند. من اما به تیم خودم ایمان دارم، به بازیکنانم و به اینکه نتایج خوب از راه خواهند رسید. فقط باید صبور بود، همین.»

 

بازار زمستانی:« به تنها چیزی که فکر می کنم بازی فردا برابر گراناداست و اینکه تیم را به شراط خوب برگردانم.»

 

خبرهای مرتبط