شرایط کرونایی قرمز تهران، هیچ اثری بر روند برگزاری جشنواره فجر نمی گذارد

شرایط کرونایی قرمز تهران، هیچ اثری بر روند برگزاری جشنواره فجر نمی گذارد

عشیری گفت: بلیت فروشی جشنواره فیلم فجر بر اساس حداقل ظرفیت‌ها بوده است و شرایط کرونایی قرمز تهران، بر روند برگزاری آن اثر نمی‌گذارد.

به گزارش رکنا، یزدان عشیری روابط عمومی جشنواره فیلم فجر گفت: بلیت فروشی جشنواره فجر بر اساس حداقل ظرفیت بوده و در همه سینماها ۵۰ درصد سالن بلیت فروخته شده است.

چند روز مانده به برگزاری جشنواره فجر بلیت فروشی سینماهای مردمی جشنواره آغاز شد. و پس از آن رسما از سوی وزارت بهداشت اعلام شد که وارد موج ششم کرونا شده ایم. دیروز هم وضعیت تهران دوباره قرمز شد و در پی آن برخی محدودیت های کرونایی برگشت. همین امر باعث شده برای عده ای روند برگزاری جشنواره فیلم فجر سوال برانگیز شود.

اما، به گفته عشیری، مسئولان برگزاری جشنواره مطابق دستورالعمل های وزارت بهداشت برنامه ریزی کرده اند؛ به همین دلیل شرایط کرونایی قرمز تهران تغییری در روند برگزاری جشنواره فیلم فجر نخواهد داشت.

همچنین بخوانید  سوپر مدل بودن شوهر نازنین کیوانی ! / 16 ناگفته از خانم بازیگر سرجوخه !

دو روز گذشته اخبار برنامه ریزی مسئولان جشنواره و وزارت ارشاد مبنی بر رعایت نکات بهداشتی همچون فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک واکسیناسیون دوز سوم در خانه جشنواره منتشر شد.

این در حالی است که در همان روز (دوشنبه ۱۱ بهمن) عکاسان و خبرنگاران نسبت به سالن کوچک نشست های خبری، ازدحام جمعیت و … اعتراض کردند. اعتراضی که به ثمر نشست و سالن نشست ها را تغییر داد.

چهلمین جشنواره فیلم فجر ، تا ۲۲ بهمن به دبیری مسعود نقاش زاده ادامه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبرهای مرتبط