شناسایی عامل درگیری نیمار و امباپه؛ لیونل مسی!

رابطه دوستی نیمار و کیلیان امباپه تحت تاثیر انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن خراب شده است.

به گزارش “ورزش سه”، شرایط در پاریس چندان مساعد نیست و هر روز اخباری جدیدی در مورد اختلاف در بین ستاره های این باشگاه منتشر می شود. امروز نشریه اکیپ در گزارشی مدعی شد ورود لیونل مسی به پاری سن ژرمن باعث ایجاد اختلاف بین کیلیان امباپه و نیمار شده و در واقع رختکن این تیم را به دو بخش تقسیم کرده است. این دو گروه متشکل از بازیکنان فرانسوی زبان به رهبری پرسنل کیمپمبه و ادریسا گه‌یه و ستاره های لاتین و اسپانیایی زبان به همراه متحدانشان از جمله مارکو وراتی و یولیان دراکسلر هستند.

 

شناسایی عامل درگیری نیمار و امباپه؛ لیونل مسی!

 

نیمار و کیلیان امباپه هر دو در تابستان سال 2017 راهی پاری سن ژرمن شده و از همان ابتدا رابطه ای دوستانه و صمیمی برقرار کردند. این دو بازیکن گران قیمت در سال های اخیر بارها به تمجید از یکدیگر پرداختند، اما به نظر می رسد ورود لیونل مسی به پاریس شرایط را تغییر داده و حالا او دوست صمیمی و شماره یک نیمار تبدیل شده است.

 

همچنین بخوانید  آل کثیر و مقایسه ترابی با باجو

به همین علت کیلیان امباپه خیلی از حضور مسی در پاری سن ژرمن راضی نبوده و قصد دارد به هر ترتیبی در فصل تابستان بعد از این تیم جدا شود. این زوج گلزن در جریان بازی پاری سن ژرمن با مون پلیه در اوایل سال جاری، با هم درگیری لفظی پیدا کردند که این نیز نشانه ای از خراب شدن رابطه نیمار و امباپه بود.

 

همچنین به نظر می رسد لیونل مسی و نیمار در جشن تولد 23 سالگی امباپه حضور نداشتند. دیگر بازیکنان پیراهن پاری سن ژرمن با عبارت “امباپه 2050” به نشانه تمایل به تمدید قرارداد را به این بازیکن هدیه دادند، اما حداقل در تنها عکس منتشر شده از این مراسم، هیچ خبری از لیونل مسی و نیمار نبود. این شکاف در رختکن پاری سن ژرمن باعث نگرانی مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تیم در آستانه روزهای دشوار فصل و تقابل با رئال مادرید در ماه فوریه شده است.

 

شناسایی عامل درگیری نیمار و امباپه؛ لیونل مسی!

خبرهای مرتبط