عزیزی‌خادم: به شایعات توجه نکنید، اسکوچیچ می‌ماند

رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه مجمع سالیانه هیات فوتبال اصفهان نسبت به موضوع جدایی و یا برکناری دراگان اسکوچیچ واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزش سه”، در روزهای گذشته اخبار و شایعات درباره جدایی احتمالی دراگان اسکوچیچ از تیم ملی فوتبال ایران شدت پیدا کرده و در این بین، موضوع پیوستن اسکوچیچ به تیم ملی کویت هم به میان آمده بود؛ مسئله‌ای که با واکنش رئیس فدراسیون فوتبال همراه شد و او به شدت این موضوع را تکذیب کرد.

شهاب‌الدین عزیزی‌خادم در واکنش به شایعات پیرامون جدایی اسکوچیچ در حاشیه مجمع سالیانه هیات فوتبال اصفهان گفت: من نمی‌دانم اخبار رفتن اسکوچیچ از ایران و حضور در تیم‌های حوزه خلیج‌فارس از کجا می‌آید و من هم نشنیده‌ام، اما آقای اسکوچیچ به همراه کادرفنی کار خودشان را انجام می‌دهند و ما تمام تمرکزمان را بر روی دیدارهای آتی تیم‌ملی و رفتن به جام‌جهانی گذاشته‌ایم، زیرا یکی از سریع‌ترین صعودهای تاریخ ایران به جام‌جهانی و حتی آسیا در حال رخ دادن است.

همچنین بخوانید  بعد از اولین کلین شیت؛ لک خندان بازگشت (عکس)

 

عزیزی‌خادم با تاکید نسبت به ادامه همکاری با اسکوچیچ توضیح داد: اسکوچیچ با قوت و قدرت به کارش ادامه می‌دهد و تا امروز هم ما بنایی برای تغییر اسکوچیچ نداریم و روابط کادرفنی و فدراسیون فوتبال هم مبتنی بر همکاری و دلسوزی است؛ برنامه‌ریزی‌های ما برای قرعه‌کشی جام‌جهانی در فروردین‌ماه است.

 

رئیس فدراسیون فوتبال اشاره‌ای هم به همراهی سرمربی تیم ملی با او در سفر به قطر داشت و گفت: همانگونه که دیدید بنده در عقد قرارداد با قطر اسکوچیچ را همراه خودم بردم؛ این اتفاق فقط در رسانه‌ها گمانه‌زنی می‌شود و شایعه هستند.

خبرهای مرتبط