فرار از مرگ در این صحنه / راننده کامیون در سنندج ترمز برید + فیلم

یک دستگاه خودروی کامیون به دلیل سرعت بالای راننده و بریدن ترمز در بلوار دکتر حسینی شهر سنندج واژگون شد.

سرعت بالای راننده و بریدن ترمز باعث شد تا راننده کامیون نتواند خودرو را کنترل کند و با جدول برخورد کرد و واژگون شد.

رکنا: تراژدی تصادفات، واژگونی و برخورد تانکر و کامیون‌ در بلوار دکتر حسینی موجب مرگ انسان‌های زیادی شده که امروز نیز به دلیل ترمز بریدن یک کامیون که حامل بار پیاز بود در همین بلوار دوباره حادثه آفرید.

فرار از مرگ در این صحنه

به گزارش رکنا از کردستان؛ سهیل فضل وزیری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اظهار داشت: صبح امروز در پی تماس با سامانه 125 حادثه واژگونی کامیون باری حامل پیاز در بلوار دکتر حسینی اطلاع‌رسانی شد.

سهیل فضل‌وزیری عنوان کرد: بلافاصله آتش نشانان ایستگاه‌های یک و دو به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: متاسفانه در این حادثه یک پژو پارک شده و پراید در حال حرکت و خود کامیون دچار خسارات زیادی شدند و راننده کامیون نیز مصدوم و به مراکز درمانی اعزام شد.

همچنین بخوانید  3 عکس از پرواز چند ثانیه ای 206 از روی جدول / در تهران رخ داد

وی تصریح کرد: علت حادثه، سرعت بالای کامیون و بریدن ترمز بوده که باعث شده راننده کامیون نتواند خودرو را کنترل کرده و به جدول برخورد کرده و واژگون شود.

 20 تیرماه سال 97 یک دستگاه تانکر حامل مواد سوختی با یک دستگاه اتوبوس مسافربری در بلوار کمربندی دکتر حسینی  برخورد کرد که باعث آتش‌سوزی اتوبوس شد و11 نفر از مسافران جان خود را از دست دادند و 7 نفر دیگر مصدوم شدند. 

22 خرداد ماه امسال هم در همین بلوار، یک تانکر حامل سوخت در برخورد با ۲ خودرو منفجر شد که در اثر این حادثه راننده آن جان خود را از دست داد.

خبرهای مرتبط