فرمول انتقال ارلینگ هالند به رئال مادرید مشخص شد! (عکس)

رئال مادرید امیدوار است ارلینگ هالند فصل بعد هم در دورتموند مانده و 2023 راهی اسپانیا شود.

به گزارش “ورزش سه”، احتمال جدایی ارلینگ هالند 21 ساله با حذف دورتموند از لیگ قهرمانان اروپا دوباره افزایش یافته است. این بازیکن بعد از آخرین بازی دورتموند در سال 2021 مقابل گروتر فورث با هواداران حاضر در ورزشگاه خداحافظی کرد و این حرکت شایعاتی در مورد احتمال جدایی ارلینگ هالند در ماه ژانویه را افزایش داد.

 

اما مدیران دورتموند از این شرایط نامشخص و شایعات همیشگی جدایی ارلینگ هالند خسته شده و به دنبال روشن شدن وضعیت او هستند. چند روز پیش جلسه ای بین هانس یواخیم واتسکه و مینو رایولا برگزار شد که البته نتیجه خاصی به همراه نداشت. اما مدیران دورتموند خواهان برگزاری جلسه ای دیگر هستند تا تکلیف این بازیکن معلوم شود. اگر بنا به ماندن برای یک فصل دیگر است که از همین حالا باید توافقات صورت گیرد و اگرنه، در مورد مقصد بعدی هالند صحبت شود.

 

فرمول انتقال ارلینگ هالند به رئال مادرید مشخص شد! (عکس)

 

دورتموند علاقمند به حفظ ارلینگ هالند حداقل برای یک فصل دیگر بوده و مشکلی با پرداخت دستمزد 14 میلیون یورویی این بازیکن نیز ندارد. همچنین رئال مادرید به عنوان جدی ترین مشتری ارلینگ هالند نیز بی میل به خرید این بازیکن در تابستان سال 2023 نیست. زیرا احتمال جذب کیلیان امباپه در سال پیش رو وجود دارد و همچنین کریم بنزما در حال حاضر در اوج بوده و می تواند تا حدود دو سال دیگر این روند درخشان را استمرار بخشد.  بدین ترتیب هالند در صورت انتقال به رئال مادرید نیز در ابتدا مبارزه سختی با بنزما برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت خواهد داشت.

همچنین بخوانید  نفت MIS و دربی؛ همه چشم‌ها به ترابی (عکس)

 

هانس یواخیم واتسکه دیروز رسما فاش کرد که رئال مادرید برای خرید ارلینگ هالند وارد عمل شده و البته لیست بلندبالایی از تیم های خواهان این بازیکن وجود دارند. نشریه آ.اس مدعی شد بر خلاف شایعات، بند آزادسازی 75 میلیون یورویی در قرارداد ارلینگ هالند گنجانده نشده و تنها طرفین به صورت شفاهی بر تسهیل مسیر جدایی توافق کرده اند.

 

به هر حال بر اساس ادعای امروز نشریه آ.اس، دورتموند می خواهد هر چه زودتر تکلیف ارلینگ هالند روشن شده و رئال مادرید نیز دوست دارد این بازیکن یک فصل دیگر در آلمان مانده و 2023 راهی لالیگا شود. رابطه بسیار خوب و نزدیک مینو رایولا و هالند باعث شده این مدیر برنامه ایتالیایی نقش مهمی در آینده این ستاره نروژی بازی کند و اینجاست که خوزه آنخل سانچز، مدیر رئال مادرید می تواند زمینه حضور ارلینگ هالند در رئال مادرید را فراهم کند.

 

فرمول انتقال ارلینگ هالند به رئال مادرید مشخص شد! (عکس)

خبرهای مرتبط