قلعه‌نویی: چند سال بود فوتبال به این زیبایی ندیده بودم

امیرقلعه نویی در پایان دیدار برابر سپاهان از عملکرد دو تیم در زمین مسابقه به شدت تمجید کرد.

به گزارش “ورزش سه”، امیرقلعه نویی پس از چند ماه بازگشت و در دیدار برابر سپاهان روی نیمکت تیمش نشست و در روزی که از این مسابقه به عنوان یکی از زیباترین مسابقاتی که طی چند سال اخیر دیده، گل گهر موفق شد با نتیجه 4 بر 2 سپاهان را شکست دهد. سرمربی گل گهر در نشست خبری این مسابقه حاضر شد و در مورد این مسابقه اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد: اجازه بدهید به فوتبال ایران تبریک می‌گویم. به تیم و باشگاه خوب سپاهان و باشگاه خوب گل گهر به خاطر این بازی تبریک می گویم. سال ها طول می کشد چنین بازی تاکتیکی برگزار شود. 6 گل زده. بازی  ای که هم آنها می توانستند برنده باشند و هم ما. در این چند سال فوتبال به این زیبایی ندیده بودم. باید به هر دو تیم تبریک بگویم.

او سپس با تقدیر و تمجید از تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد: اول در مورد سپاهان حرف می زنم. اعتقاد من این است که باشگاه سپاهان بهترین تیم آسیا است. به این نتیجه نگاه نکنید، فوتبال فراز و نشیب زیاد دارد.

امیرقلعه نویی سپس در مورد بازیکنانش خودش حرف زد و عنوان کرد: بازیکنان خودم را هم ستایش می‌کنم که واقعا فوتبالی مردانه و با عشق و با قلب را ارائه کردند. هرچه در توان داشتند را گذاشتند. دست تک تک آنها را می‌بوسم. این برد را به کارگران عزیز و مردم خوب سیرجان تقدیم می‌کنم و مبارکشان باشد. امیدواریم این روند ادامه داشته باشد. قبلا هم گفته ام با حضور عتیقی، اسفندیارپور و حدیدی، سیرجان و گل گهر قطب ورزش ایران می‌شوند. این را مطمئن هستم.

همچنین بخوانید  مرفاوی: برای اینکه سرمربی شوم باید قالتاق باشم!

قلعه‌نویی در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به کیفیت فنی تیمش اضافه کرد: این تیم را آنالیز کردیم، نه اینکه به خاطر برد بگویم، آنها هم می‌توانستند برنده بازی باشند. داور هم به سرعت بازی خیلی کمک کرد. ما تا جایی که توانستیم ارتباط خط هافبک و مهاجمان سپاهان را قطع کردیم، کناره‌ها را تا حدودی بستیم، به غیر از چند مورد که منجر به گل شدند، بچه‌ها همان چیزهایی را که گفته بودیم انجام دادند. اگر پنالتی گل می‌شد شاید نتیجه برعکس می‌شد. باز هم به فوتبال ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم این روندمان ادامه داشته باشد.

بخش بعدی صحبت های امیرقلعه نویی در مورد نگرش بازیکنان تیمش بود و در این مورد بیان کرد: یکی از مشکلاتی که داریم، این است که باید بازیکنان نگرش‌شان را بزرگ‌تر کنند، این بچه‌ها از نظر فنی لیاقت‌های زیادی دارند، خدا را شاکر هستیم،.

سرمربی گل گهر در ادامه با درخواستی از سازمان لیگ حرف هایش را از سر گرفت: از سازمان لیگ خواهش می‌کنم قرارداد همه تیم‌ها از جمله گل گهر را اعلام کنند. اگر شد تصویر آن قراردادها را حتی برای منِ قلعه‌نویی به مطبوعات بدهند که همه بدانند ما با یک بودجه معمولی که شاید از 4-3 تیم 40 درصد هم کمتر باشد، این فوتبال خوب را بازی می‌کنیم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد. باز هم می‌گویم دست تک‌تک کارگرانی که باعث شدند مجموعه خوبی به نام گل گهر فعالیت کند را می‌بوسم.

خبرهای مرتبط