قلیچ: خدا به کریم باقری عمر طولانی بدهد

پیشکسوت پرسپولیس مدعی شد با اتفاقاتی که در این فصل رقم خورده، این تیم باید بیشتر از فصول گذشته برای موفقیت تلاش کند. 

به گزارش “ورزش سه”، وحید قلیچ دروازه بان اسبق پرسپولیس درباره شرایط این تیم می‌گوید: با تیمی که داریم، این چند امتیازی که حریفان به لطف احکام انضباطی و اشتباهات داوری از ما فاصله گرفته‌اند، اصلا حاشیه امنیتی برای‌شان به حساب نمی‌آید. البته به نظر من اعضای تیم هم باید مسایلی مانند داوری و احکام انضباطی را از نظر روحی و روانی برای خود حل و فصل کنند. خب همه می‌دانیم کسانی هستند که نمی‌خواهند پرسپولیس برای ششمین سال پیاپی  قهرمان شود. این هم فقط برای امسال نیست. سال‌های قبل هم غیر از این نبود. این وضعیت برای‌شان خیلی سخت است. به نظر من بازیکنان باید این مساله را برای خودشان حل کنند تا دیگر هر موضوعی ذهن آنها را به هم نریزد. بعضی اصلا دنبال همین هستند که تمرکز بازیکن و مربی را به هم بریزند.

 

وی ادامه داد: ممکن است اتفاقاتی مثل این که به رقبا امتیاز داده شود باز هم اتفاق بیفتد. ممکن است اتفاقات زیاد دیگری هم روی بدهد. آن هم در زمانهایی که خیلی حساس‌تر از شرایط فعلی باشد. پرسپولیس سال قبل هم امتیازی عقب افتاده بود ولی بعد دیدیم چه شد. پرسپولیس، مرد جنگ است. برای مرد جنگ هم فرقی نمی‌کند زمان و مکان جنگ کجا باشد.

 

دروازه‌بان سابق پرسپولیس با اشاره به اتفاقاتی که برای این تیم افتاده گفت: همین‌جا می‌گویم که اگر بخواهند با پرسپولیس این کارها را ادامه بدهند، صدای ما هم بلند است. من همیشه گفته‌ام که خودم را نه پیشکسوت که هوادار پرسپولیس می‌دانم. اگر ببینم تیم محبوب من را آزار می‌دهند، ساکت و آرام نمی‌نشینم. هرچند پیج من را زده‌اند و خوب می‌دانم چه کسی از طرف چه کسانی این کار را کرد ولی صدای من بلند است. می‌دانیم چگونه صدای خودمان را به گوش همه برسانیم.

 

قلیچ ادامه داد: پرسپولیس می‌تواند برای ششمین بار پیاپی هم قهرمان شود. ان شاءالله این دو بازیکن تاجیک هم بتوانند کمک کنند. بازی آنها را دیده‌ام. کیفیت خوبی دارند ولی به نظرم دیگر جذب بازیکن خارجی لازم نیست. ما واقعا بازیکنان خوب و با کیفیتی داریم. نباید اجازه بدهیم شک و تردید به ما نفوذ کند. نباید با حرف‌ها آنها را تخریب کنیم، این به سود رقیبان و البته دلال‌ها خواهد بود. همین تیمی که داریم با این کادر فنی خوب، واقعا پتانسیل قهرمانی دارد البته باید ما هم کمک کنیم و این حس و انرژی را به تیم بدهیم. با خریدن بازیکن‌های بی کیفیت هم برای خودمان پرونده‌های حقوقی و دردسرهای جدید درست نکنیم. امیدوارم دلال‌ها هم اجازه بدهند که پرسپولیس نفس بکشد و با ابزاری که دارند مرتب جو را علیه تیم و بازیکنان به هم نریزیند که بتوانند بازیکنان کیفیت پایین خارجی را به پرسپولیس تحمیل کنند. پرسپولیس اگر خودش نیاز ببیند با تصمیم کادرفنی یک فکری می‌کند که به صلاح باشد.

همچنین بخوانید  پیش‌نمایش جشن سرخ در مسجدسلیمان (عکس)

 

پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط مدیریتی این تیم نیز گفت: همه می‌دانند که من سرم زیر بغل هیچ‌کس نیست. مدیریت باشگاه فعلا با آقای صدری است. تا جایی که می‌شود باید از او برای پرسپولیس کار بخواهیم. به هر حال طی سال‌ها ارتباطات و راهکارهای زیادی در آستین دارند و در این مدت هم درآمد باشگاه خیلی خوب بود. همان‌طور که تا وقتی هستند باید زحمت بکشند و هر کاری از دست‌شان بر می‌آید باید برای پرسپولیس انجام بدهند. همان‌طور هم بقیه باید به خاطر پرسپولیس به ایشان کمک کنند. این ها حرف دل و عقیده من است. 

 

قلیچ با اشاره به کیفیت فنی بازیکنان این تیم گفت: واقعا اعتقاد من این است که بازیکنان خیلی خوبی داریم.شخصا به حضور این کادر فنی خوب افتخار می‌کنم. یحیی گل‌محمدی کارش را خوب می‌داند و تیم فنی خوبی را جمع کرده است. حمید مطهری واقعا با شخصیت، فهمیده و دارای دانش فنی بالا است. شخصا از کریم باقری تشکر می‌کنم که این قدر خوب و مثبت است. با هیچ مربی به مشکل نخورده است. از خدا می‌خواهم که به او عمر طولانی بدهد. داود فنایی و سایر اعضای کادر فنی هم سوابق خوبی داشته‌اند.

خبرهای مرتبط