قهرمان آسیا از حضور روی سکو بازماند

در روز پایانی رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا، تیم کومیته تیمی بانوان کشورمان با شکست در دیدار رده‌بندی از حضور روی سکو بازماند.
به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم، در ادامه روز پایانی رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا که از روز شنبه  27 آذر ماه در آلماتی قزاقستان آغاز شده است، تیم کومیته تیمی کشورمان در تداوم عملکرد ضعیف خود با شکست در دیدار رده‌بندی از حضور روی سکوی قهرمانی آسیا بازماند.
 

ملی‌پوشان کشورمان در دیدار رده‌بندی به مصاف قزاقستان میزبان رفتند و با نتیجه 2 بر صفر نتیجه را به حریف خود واگذار کردند. در این دیدار ابتدا فاطمه سعادتی با نتیجه 2 بر صفر و در ادامه معصومه محسنیان با نتیجه 8 بر 4 مقابل رقبای خود شکست خوردند.

 

تیم کشورمان روز گذشته ابتدا با نتیجه 2 بر صفر مالزی را شکست داد، اما در دیدار نیمه نهایی با همین نتیجه مغلوب ویتنام شد.

همچنین بخوانید  گزارش زنده؛ پرسپولیس 0- پیکان 0

کومیته تیمی بانوان در حالی در این دوره مسابقات قهرمانی آسیا روی سکوی مسابقات قرار نگرفت که در دوره گذشته در سال 2019 در تاشکند ازبکستان به مقام قهرمانی دست یافته بود. کومیته تیمی بانوان ایران همواره در سالیان اخیر یکی از قدرت‌های برتر آسیا بوده است و در کارنامه خود سه عنوان قهرمانی در سال‌های 2019، 2017 و 2013 و دو عنوان سومی در سال‌های 2012 و 2011 را دارد.

 

رزیتا علیپور، طراوت خاکسار، مبینا حیدری، معصومه محسنیان و فاطمه سعادتی ترکیب تیم کومیته تیمی کشورمان را در این مسابقات تشکیل داده بودند و فرحناز ارباب به‌عنوان سرمربی و مسعود رهنما نیز به‌عنوان مدیر فنی در کنار این تیم حضور داشتند.

خبرهای مرتبط