لیورپول مغرور شده، اینتر آنها را مغلوب می‌کند

مارکو تاردلی، اسطوره فوتبال ایتالیا معتقد است اینتر از قدرت کافی برای غلبه بر لیورپول برخوردار است.

به گزارش “ورزش سه”، اینتر در قرعه کشی دوم لیگ قهرمانان اروپا لیورپول را در مقابل نام خود دید و بسیاری تصور می کنند تیم قدرتمند انگلیسی کار دشواری برای غلبه بر نراتزوری و صعود به دور بعد این تورنمنت ندارد. اما مارکو تاردلی که بعد از دوران طلایی خود در یوونتوس مدتی هم در اینتر بازی کرد، مدعی شد لیورپول مغرر شده و آنطور که همه تصور می کنند تیمی شکست ناپذیر نیست.

 

لیورپول مغرور شده، اینتر آنها را مغلوب می‌کند

 

مارکو تاردلی گفت: “شنیده ام که مردم می‌گویند لیورپول شکست ناپذیر است، اما هیچ تیمی به‌ ویژه در دیدار مقابل اینتر اینگونه نخواهد بود. مهم این است که اینتر در مقابل لیورپول با همین میل به پیروزی و موفقیت بازی کند و البته آنها به سطح متفاوتی از انرژی در دیدار با لیورپول و همچنین عملکرد بهتری از سوی داور نیاز دارند. با خطاهایی که بازیکنان لیورپول دیروز مقابل تاتنهام انجام دادند، 10 جلسه در فوتبال ایتالیا محروم خواهند شد.

 

همچنین بخوانید  ۳۰ سال زندان برای رئیس کمیته المپیک برزیل

همچنین به نظر می رسد لیورپول در مورد ارائه این سبک بازی مغرور شده و بیش از حد احساس می کند تیمی قوی و شکست ناپذیر به نظر می رسد. اما اینتر به بی تردید در حال حاضر قوی‌ترین باشگاه ایتالیا محسوب می شود و بازیکنان این تیم استرس قبلی را از خود دور کرده‌اند. بازگشت به قدرت بدون بازیکنانی چون روملو لوکاکو، اشرف حکیمی، کریستین اریکسن و البته آنتونیو کونته آسان نبود، اما سیمونه اینزاگی بلافاصله خود را فردی قابل اعتماد نشان داد.”

خبرهای مرتبط