مدافع پیکان؛ می توانیم فینالیست جام حذفی شویم  

تیم پیکان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی با یک گل تیم قشقایی شیراز را شکست داد. تیمی که در لیگ یک از مدعیان اصلی صعود بشمار می رود. 

به گزارش “ورزش سه”، بهروز نوروزی فرد – مدافع میانی پیکان در خصوص این بازی گفت: قشقایی با اینکه در لیگ یک حضور دارد اصلا حریف آسانی برای ما نبود و بازی سختی را پشت سر گذاشتم و خوشبختانه با یک گل این تیم را شکست دادیم و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردیم. این بازی یک دستاورد دیگر هم برای ما داشت. بعد از پشت سر گذاشتن دو بازی سخت در برابر استقلال و پرسپولیس برنده شدیم و از نظر روحی و روانی شرایط بهتری پیدا کردیم و از همه مهمتر اینکه گل نخوردیم و دفاع تیمی ما دوباره شکل گرفت که این می تواند به ما در هفته های پیش روی لیگ برتر کمک کند. 

 

مدافع پیکان در خصوص استراتژی تیمش در جام حذفی گفت: واقعیت این است در لیگ برتر قهرمان شدن برای تیم هایی چون پیکان سخت است اما جام حذفی این مسیر را برای تیم هایی چون ما کوتاه و هموار می کند. ما با چهار بازی می توانیم به دیدار پایانی جام حذفی راه پیدا کنیم. در سال های گذشته حتی دیدید تیم های دسته دومی هم به خاطر قرعه خوب به دیدار پایانی راه پیدا کرده اند. بدون شک ما در بازی های آتی هم به دنبال پیروزی خواهیم بود تا در نهایت به دیدار پایانی راه پیدا کنیم. آنوقت است که می توانیم برای تصاحب جام برنامه ریزی کنیم. 

همچنین بخوانید  محمدی و انصاری‌فرد به ترکیب رسیدند

 

بهروز نوروزی فرد در پایان در خصوص بازی با سپاهان در هفته پیش روی لیگ برتر گفت: ما اگر چه در دو بازی با استقلال و پرسپولیس امتیازی به دست نیاوردیم اما به طور حتم به تجربیات خوبی رسیدیم که این تجربیات در بازی با سپاهان به ما کمک خواهد کرد. خوبی بازی های لیگ این است که در هفته های متمادی برگزار می شود و این فرصت جبران اشتباهات را به ما می دهد. تیم ما با تکیه بر ایده های کادر فنی به دنبال فوتبال است و همه تلاش خواهیم کرد با پیاده کردن چیزهایی که کادر فنی می خواهد در نهایت با امتیاز از میدان خارج شویم.

خبرهای مرتبط