image

مس با دو گلر تراکتور را برد (عکس)

مس رفسنجان روز گذشته با درخشش دو دروازه بان خود از سد تراکتور گذشت.

به گزارش ورزش سه، مس رفسنجان ده روز پس از شکست دادن تراکتور در لیگ برتر، موفق شد این تیم را در جام حذفی هم شکست دهد. شاگردان ربیعی بعد از کشاندن کار به ضربات پنالتی، سه بر یک میزبان را شکست داده و راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند.

 

داود نوشی صوفیانی، دروازه بان مس در طول 90 دقیقه و وقت های اضافه بود و چند بار با واکنش های خوب خود مانع از فروپاشی دروازه تیمش شد. یک دقیقه به پایان 120 دقیقه باقی مانده بود که محمد ربیعی اقدام به تغییر دروازه بان کرده و فائز الرشیدی را به جای نوشی وارد زمین کرد.

 

مس با دو گلر تراکتور را برد (عکس)

 

مس با دو گلر تراکتور را برد (عکس)

 

دروازه بان عمانی مس رفسنجان درخشش خوبی در ضربات پنالتی داشت و از چهار ضربه، سه ضربه را درست تشخیص داد؛ او یکی از این ضربات را مهار کرد، یکی را گل خورد و دیگری به بیرون رفت؛ تنها پنالتی را هم که فائز درست تشخیص نداده بود به تیر دروازه خورد تا این دروازه بان عمانی دقایق خوشی را در تبریز پشت سر بگذارد.

همچنین بخوانید  بوژیدار و اشتباه باورنکردنی برای گل مس رفسنجان

 

مس با دو گلر تراکتور را برد (عکس)

 

مس با دو گلر تراکتور را برد (عکس)

 

به این ترتیب با همکاری دو دروازه بان، مس رفسنجان از سد تراکتور گذشت و به جمع شانزده تیم نهایی جام حذفی راه یافت تا تصمیم ربیعی که مشابه کار قلعه نویی در بازی ایران و کره جنوبی (جام ملت های آسیا 2007 – در آن دیدار طالب لو به جای رودباریان، وارد زمین شد و یک پنالتی هم گرفت ولی ایران مغلوب کره شد و از رسیدن به نیمه نهایی باز ماند.) بود نتیجه بخش باشد.

خبرهای مرتبط