معروف شاید تا 45 سالگی در میدان!

معروف شاید تا 45 سالگی در میدان!

شاید عنوان اقای خاص ورزش ایران در دهه اخیر برازنده سعید معروف باشد. والیبالیستی که مثل همه نابغه‌ها رگه‌هایی از سرکشی، غرور و البته محبوبیت را دارد.

به گزارش “ورزش سه” کاپیتان سابق تیم ملی و پرچمدار نسل پرافتخار والیبال ایران در کنفرانس مطبوعاتی توضیحات کاملی در خصوص تصمیمش بر خداحافظی از تیم ملی، نسل آینده تیم ملی و احتمال بازگشتش به بازی‌های ملی ارائه کرد.

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران که موفقیت‌های فردی و تیمی کم‌نظیری را در تاریخ والیبال ایران به نام خودش ثبت کرد، بعد از دوری چند ماهه از فضای والیبال کشورمان برای همراهی پیکان در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا به تهران برگشت و مثل همیشه پاس‌هایی داد که هم‌تیمی‌هایش برای تبدیل نکردن آنها به امتیاز عذری نداشته باشند.
کاپیتان معروف که محبوبیت فوق‌العاده‌ای در نزد والیبال‌دوستان دارد و امشب هم مثل همیشه بیشترین توجه در بین حاضرین در استادیوم آزادی را به خودش معطوف کرده بود، پس از قهرمانی پیکان در یک نشست خبری نسبتا مفصل به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد که صحبت‌هایش را در ادامه خواهید خواند؛
* از تیم ملی خداحافظی کردم نه از ایران!
اصلا قهر و آشتی نبوده و من سعی کرده‌ام که از فضای رسانه‌ای دور باشم؛ یکسری اتفاقات افتاد و در یکسری از کنفرانس‌های خبری که خوشبختانه دوربین هم بود و تصویربرداری هم می‌شد، همکاران عزیزتان لطف کردند و جور دیگری حرف‌های من را منتقل کردند؛ بحث خداحافظی از تیم ملی بود که من خداحافظی کردم و در صفحه اینستاگرامی‌ام هم گفتم اما معنایش خداحافظی از والیبال و والیبال ایران نیست. من فقط و فقط اعلام کردم که تصمیمی از قبل گرفته‌ام و از والیبال ملی خداحافظی کردم و این‌که بخواهم تا 45 سالگی هم بازی کنم، می‌تواند در هر کجای دنیا باشد و ایران هم جزوی از آن است.

همچنین بخوانید  روحیه دهی مدیرعامل ذوب آهن در آخرین لحظات (عکس)

خبرهای مرتبط