مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو شد

مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو شد

اسامی کادر فنی تیم‌های ملی مردان و زنان تکواندو با برگزاری چهارمین جلسه کمیته فنی اعلام شد.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از روی کار آمدن هادی ساعی در راس فدراسیون تکواندو، همه در انتظار تغییرات در کادرفنی تیم های ملی بودند؛ اتفاقی که بعد از نشست روز گذشته کمیته فنی و پس از بررسی برنامه‌های منتخبین هدایت تیم‌های ملی رخ داد.
بر همین اساس در گروه مردان هدایت تیم ملی در رده سنی بزرگسالان بر عهده بیژن مقانلو  و در رده سنی امید علی محمد بسحاق خواهد بود. سرمربیان تیم ملی همکاران خود را برای حضور در کادر فنی به فدراسیون معرفی خواهند کرد.
در گروه بانوان مینو مداح به عنوان سرمربی معرفی شد و مهرو کمرانی، ندا زارع و مهروز ساعی  به عنوان اعضای کادر فنی انتخاب شدند.
طبق اعلام فدراسیون تکواندو این نفرات تا بازی‌های آسیایی هدایت تیم ملی را برعهده خواهند داشت و کمیته فنی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان و رقابتهای شش ماه دوم سال با توجه به عملکرد این مربیان تصمیم گیری خواهد کرد.
پیش از این در بخش مردان فریبرز عسگری هدایت تیم ملی را برعهده داشت که کنار گذاشته شد و در بخش بانوان نیز مهرو کمرانی جای خود را به مینو مداح داده و خودش به عنوان دستیار او به فعالیتش ادامه می دهد. 
شاید یکی از نکات جالب استفاده هادی ساعی از خواهرش در کادرفنی تیم ملی بانوان است. البته که مهروز ساعی در سال های اخیر در لیگ تکواندو به مربیگری پرداخته بود.

همچنین بخوانید   بازگشت فرشته کریمی به تیم ملی

خبرهای مرتبط