منصوریان: فولاد را بیشتر از سرخابی ها آنالیز کردیم

منصوریان: فولاد را بیشتر از سرخابی ها آنالیز کردیم

سرمربی صنعت نفت به گفته خودش وسواس زیادی برای دیدار با تیم سخت کوش فولاد به خرج داده.

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا منصوریان در کنفرانس خبری پیش از دیدار با فولاد خوزستان گفت: اول از همه بابت صبرتان تشر می کنم چون جلسه فنی ما زمان برد، به من و تیم صنعت نفت محبت کردید. بازی بسیار سخت و حائز اهمیتی برای شهرمان و با شهر اهواز یک دربی خوب در خوزستان داریم، تیم فوق العاده خوب و نماینده خوبمان در لیگ قهرمانان آسیا است و به عنوان سرگروه صعود کرده و بایت صعودشان به آقا جواد و تیمش و مهدی هاشمی نصب عزیزم  تبریک می گویم. به شهرمان تشریف آوردند و خوشامد می گویم. امیدوارم ما میزبان خوبی باشیم. بسیار بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود چون ما می دانیم که در بازی رفت یک بازی پایاپای در استادیوم فولاد آره نا انجام دادیم و تا دقیقه ۹۰ هم ما شانس گلزنی داشتیم و هم آن ها. می دانیم با چه تیم سخت کوش و زیرکی بازی داریم. بچه هایمان را کاملا برای بازی آماده کردیم چون زمان بازی ما با شهر خودرو یک روز عقب افتاد یک روز ریکاوری و استراحت ما را بهم زد ولی خدا را شکر سعی کردیم با کار روحی روانی و ریکاوری خیلی خوب در رابطه با این بازی که قطعا طالب و تیمش می دانند چقدر مهم است  بازی را برای جمعیت آبادان و بازیکنان‌مان تعریف کردیم و جلسه فنی خیلی خوبی داشتیم.

او در مورد حضور هواداران ادامه داد: قرار شد امشب تصمیم گیری شود. امیدوارم ختم به خیر شود و مسئولین رده بالا استان تصمیم بگیرند که هوادار ما بیاید. من خیلی دوست دارم تا پایان فصل هواداران مان را در استادیوم ببینیم. 

وی در رابطه با بازی اضافه کرد: من فکر می کنم این بازی ۱۰۰ دقیقه طول بکشد و هر نیمه اش حداقل ۴ دقیقه وقت اضافه دارد. خیلی روی آنالیز این باز وسواس نشان دادیم حتی بیشتر از بازی استقلال و پرسپولیس چون تجربه بازی خودمان با تیم آقا جواد نشان داده که باید بدون اشتباه بازی کنیم و این موضوع خیلی برای ما اهمیت دارد زیرا در نیمه اول بازی با پدیده خیلی پر اشتباه بودیم و در نیمه دوم به بازی برگشتیم. شاید اگر جوانمان خوش شانس یا کمی با تجربه تر بود یا آن توپ را گل می کرد یا یک پاس رو یه عقب به عباس یا رضا جبیره می داد گل می زدیم ولی در آن موقعیت قرار گرفتنش هم خیلی خوب بود. بازی سختی با تیم آقا جواد داریم امیدوارم هرکس تلاش می کند مزد تلاشش را بگیرد و بتواند امتیازات لازم را کسب کند. برای ما سه امتیاز خیلی مهم است امیدوارم بتوانیم این تیم سخت کوش را شکست دهیم و سه امتیاز را در خانه نگه داریم.

همچنین بخوانید  بتیس قهرمان جام حذفی اسپانیا شد

سرمربی صنعت نفت در مورد مصدوم و محرومان تیمش برای ایران دیدار گفت: جوان خوبمان حامدیفر را نداریم ، مصدوم آقای بختیاری است که برایش آرزوی موفقیت می کنم. در مورد محمود مطلق زاده هم بلاتکلیف هستیم که او را بازی بدهیم یا نه سه بازیکنانمان را نداریم ولی بقیه بازیکنان سرحال،خوب و قبراق هستند.
منصوریان در مورد اینکه چرا در خوزستان یک دیدار را با هوادار و یک دیدار را بدون هوادار بر گزار می کنند نظرش را اینگونه بیان کرد: ما که تا به حال هوادار نداشتیم و شامل حال ما نمی شود. من فکر می کنم تیم امیدمان یک بازی  هوادار داشت‌. اگر اداره بهداشت یا مسئولان بلندپایه شهر شرایط را فراهم کنند ما می توانیم ۳۰۰۰ هوادار داشته باشیم. اگر جمعیت باشد خوب می شود و لذت می بریم. ما هر دفعه سکو ها را خالی می بینیم. تصمیم گیری قطعی با مسئولین، استانداری اداره بهداشت و شورا تامین است اگر صلاح ببیند که با جمعیت باشد واقعا ما را خوشحال می کنند. و اگر هم صلاح بدانند با جمعیت نباشد هواداران ما روی آن دو پشت بام می ایستند و ما با تمام وجود اول برای خانواده هایمان، دوم برای آبرو بازی می کنیم و مهم تر از همه اینکه دوست داریم لبخند روی لب هواداران باشد و بعد از بازی لزگی معروف انجام شود.

خبرهای مرتبط