منصور ضابطیان: «مستوران» نماینده خوبی در خارج از ایران خواهد بود

منصور ضابطیان: «مستوران» نماینده خوبی در خارج از ایران خواهد بود

برنامه‌ساز و مجری مطرح تلویزیون، در خصوص سریال مستوران موفقیت آن را حتی در کشور های عربی بیان کرد.

به گزارش رکنا، منصور ضابطیان درباره سریال این شب‌های شبکه یک سیما اظهار کرد: «خوش‌حالم توانستم چند قسمت از مستوران را ببینم؛ به نظرم سریال جذابی آمد و امیدوارم ریتم آن تا پایان حفظ شود. همچنین یکی از ویژگی‌های مستوران که کم‌تر مجموعه‌های ایرانی از آن بهره برده‌اند، این است که بر مبنای یک اثر ادبی نوشته شده‌است.»

وی با بیان این‌که این مجموعه می‌تواند در شبکه‌های تلویزیونی عرب‌زبان موفق شود، افزود: «سریال بازی‌های قابل قبولی دارد و از بازیگرانی با سابقه تئاتری استفاده کرده‌است؛ پیشینه نمایشی این هنرمندان یکی از امتیازهای مستوران است.»

ضابطیان تأکید کرد: «جای قصه‌های کهن ایرانی در تلویزیون ما خالی است. من آدم بی حوصله‌ای هستم اما چیزی که در این سریال حوصله ام را سر ببرد، وجود نداشت. «مستوران» در جاهایی به سینما نزدیک می‌شود و معلوم است سازندگان خیلی درگیر زمان بندی و این‌که سریع کار را به پخش برسانند نبوده‌اند و روی میزانسن‌ها و حرکت دوربین وقت گذاشته شده‌است.»

همچنین بخوانید  آخرین روزهای اجرای نمایش اتاق / جای خالی کشوادی در اتاق

مجری «محاکات» در پایان گفت: «امیدوارم مستوران علاوه بر موفقیت داخلی بتواند در بازار خارج از ایران هم نماینده خوبی برای تلویزیون ما باشد. خوشحال و ذوق زده‌ام که ادامه سریال را ببینم.»

سریال ۲۶ قسمتی مستوران به کارگردانی «سیدجمال سیدحاتمی» و «مسعود آب‌پرور» هر شب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود و باز پخش آن در ساعات ۱:۲۰، ۸:۴۵، ۱۵:۲۰ است.

خبرهای مرتبط