منوچهری: می‌گفتند سرمربیگری برای مجیدی زود است

منوچهری: می‌گفتند سرمربیگری برای مجیدی زود است

مهاجم سابق استقلال از رکورد شکنی‌های جذاب این تیم می‌گوید که قرار است در تاریخ ثبت شود.

به گزارش “ورزش سه”، پیروزی استقلال برابر فولاد و از آن طرف شکست پرسپولیس مقابل سپاهان باعث شد قهرمانی آبی‌ها مسجل شود. امین منوچهری در این‌رابطه به خبرنگار ما گفت: شب خیلی خوبی بود. استقلال خیلی خوب، هدفمند و با نظم بازی کرد و جزو بازی‌های خوب استقلال بود. همه هواداران می‌گفتند یکی از سخت‌ترین بازی‌ها فولاد است و احساس می‌کردند استقلال در این بازی‌ها دچار لغزش شود و به مشکل می‌خورد، ولی خدا را شکر با سربلندی از بازی بیرون آمدیم و تیم پرسپولیس هم از سپاهان شکست خورد؛ من فکر می‌کنم این قهرمانی حق تیم استقلال و آقای مجیدی بود 
مربی تیم نونهالان استقلال در مورد قهرمانی زودهنگام استقلال ادامه داد: امروز خودم پستی در اینستاگرام مبنی بر صحبت‌های اول فصل آقای مجیدی گذاشتم. من فکر می‌کنم خیلی از منتقدین می‌گفتند سرمربیگری استقلال برای آقای مجیدی زود است، ولی تمام اتفاقات خوب رقم خورد و نشان داد هوش بالا و جنم مربیگری در وجودشان هست. در وهله اول، هم به خودش و هم به باشگاه استقلال تبریک می‌گویم. ما توانستیم کسی که در دوره بازیگری‌اش مفید بوده را در قامت مربی هم داشته باشیم و امیدوارم آقای مجیدی روز به روز پیشرفت کند و ما از این اتفاقی که برای استقلال افتاد بیشتر و بیشتر ببینیم و سربلندی استقلال را با افرادی که محبوبیت دارند؛ داشته باشیم.
منوچهری در مورد رکوردشکنی استقلال عنوان کرد: استقلال برای نتیجه نگرفتن هزار تا بهانه داشت ولی هیچ‌کدام ازاین‌ها را لحاظ نکردند. اسکلت اصلی تیم که شکل گرفته بود و بازیکنان تاثیر گذار فصل پیش مثل قایدی  و دیاباته و هافبک‌هایمان از تیم جدا شدند و فرهاد مجیدی با یک‌سری بازیکن جدید شروع کرد و خودش کلی بهانه بود که سرمربی سه سال زمان بخواهد تا نتیجه بگیرد؛ با این حال آقای مجیدی به هیچ‌کدام از این‌ها توجهی نکرد و به فکر این بود تیمی که قولی را که به هواداران داده و در شأن نام استقلال است؛ عملی بسازد. خدا را شکر زود هم به بار نشست. حالا تمام این رکوردها برای استقلال رقم خورده است. امیدوارم تداوم داشته باشد و جاه‌طلبی بازیکنان استقلال به همین‌جا ختم نشود، چون الان یک اسکلتی درست شده که تا چهار سال می‌توانند کنار هم بازی کنند و حتی بهتر از این نتیجه بگیرند و قوی‌تر باشند؛ با اضافه شدن نفراتی که کمی قوی‌تر هستند ‌می‌توانیم به آسیا هم فکر کنیم. آقای آجورلو نشان داده که خیلی خوب کار می‌کند، امیدوارم همه این‌ها تداوم داشته باشد و ما شاهد سرافرازی و خوشحالی هواداران باشیم.
مهاجم سابق استقلال که سرمربی تیم نونهالان باشگاه نیز هست در این‌باره گفت: تیم امید هم قهرمان شد و جا دارد به آقای برهانی تبریک بگویم. امیدوارم بقیه رده‌ها نظیر رده جوانان با هدایت آقای اکبرپور، نوجوانان آقای شهبازیان و من هم خدمتگذار باشگاه استقلال در رده نونهالان، بتوانیم در این رده‌ها قهرمانی بگیریم و یک رکورد جالب را به‌نمایش بگذاریم. تمام تلاشمان این است آینده استقلال را بسازیم تا به خودکفایی برسد، این موضوع در تمام باشگاه‌های خوب دنیا مرسوم است و امیدوارم نماینده‌های خوبی برای آکادمی و باشگاه باشیم. 
منوچهری در پایان در مورد دیدار استقلال و آلومینیوم افزود: در تاریخ این نتایج و اتفاقاتی که دارند رقم می‌زنند و نباختن‌ها و فاصله امتیازی ثبت می‌شود. امیدوارم بازیکنان با همین تمرکز وارد بازی‌های آینده شوند که بتوانند اتفاقات قشنگی را رقم بزنند که تا سال‌های سال در تاریخ باشگاه استقلال ماندگار بماند.

همچنین بخوانید  آغاز پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال با پیروزی تیم مس کرمان

خبرهای مرتبط