موعد رونمایی از خرید جدید بارسلونا مشخص شد

فران تورس، ستاره جوان و اسپانیایی احتمالا حدود یک ماه دیگر اولین بار در لباس بارسلونا به میدان خواهد رفت.

به گزارش “ورزش سه”، به نظر می رسد بارسلونا با پرداخت مبلغ 55 میلیون یورو به اضافه 10 میلیون بندهای پاداش به منچسترسیتی، خرید فران تورس را تکمیل کرده و با مدیران این تیم به توافق رسیده است. فران تورس در 24 ساعت آینده با قراردادی پنج ساله به عنوان بازیکن جدید بارسلونا معرفی خواهد شد و با توجه به تایید این انتقال توسط اغلب منابع معتبر فوتبال اروپا، دیگر نباید تردیدی در مورد این خبر داشت.

 

موعد رونمایی از خرید جدید بارسلونا مشخص شد

 

اما فران تورس در حال حاضر مصدوم بوده و در حال طی کردن روند ریکاوری برای بازگشت به میادین است. نشریه اسپورت مدعی شد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد از این ستاره جوان و اسپانیایی حدود یک ماه دیگر در ترکیب بارسلونا رونمایی خواهد شد. بارسلونا در تاریخ 19 ژانویه در لالیگا مقابل رایو وایکانو به میدان می رود و احتمالا آن شب برای اولین بار شاهد حضور فران تورس در ترکیب این تیم خواهیم بود.

 

همچنین بخوانید  پیروزی خیلی پرگل سپاهان و ذوب‌آهن در فوتبال زنان!

پیش از این دیدار، بارسلونا در جریان رقابت های سوپرکاپ اسپانیا در عربستان سعودی و در مرحله نیمه نهایی مقابل رئال مادرید به میدان می رود و بعید است فران تورس شانس حضور در این مسابقه را داشته باشد. این ستاره جوان در ترکیب تیم ملی اسپانیا در فینال لیگ ملت‌های و در دیدار مقابل فرانسه دچار مصدومیت شده و از آن روز قادر به حضور در میادین نبوده است.

خبرهای مرتبط