ناظم‌الشریعه: پس از ۳۰ سال ایتالیا را بردیم

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پس از پیروزی شاگردانش مقابل ایتالیا به نکاتی اشاره کرد.

به گزارش “ورزش سه”، سید محمد ناظم‌الشریعه با اشاره به برد تیم ملی فوتسال ایران مقابل ایتالیا اظهار کرد: این پیروزی جوانان با غیرت را به ملت عزیز ایران تبریک می‌گویم. پیروزی برابر ایتالیا در خود ایتالیا پس از ۳۰ سال نشان از قدرت و استعداد فوتسال ایران است.

 

او ضمن تقدیر از مربیان باشگاهی فوتبال ایران ابراز کرد: به بازیکنان تبریک می‌گویم که در مدت زمان کم برنامه‌ها را اجرا کنند. در حال حاضر بزرگترین حُسن تیم ما این است که وقتی جوان با جوان تعویض شد، هیچ افت و خیزی در تیم رخ نداد.

 

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با اشاره به شکست در نیمه اول دیدار با ایتالیا عنوان کرد: اتفاقی که در اواخر نیمه اول رخ داد، سرمنشا آن بی‌تجربگی بود که باید آن را قبول کنیم. قصد ندارم درباره داوری صحبت کنم، اما باید بپذیریم که داوری نقطه ضعف داشت. باید پخته‌تر عمل کنیم و درصد اشتباه را کم کنیم.

همچنین بخوانید  بحران کرونا در رئال مادرید؛ لغو بازی در راه است؟

 

ناظم‌الشریعه یادآور شد: از مربیان لیگ که بازیکنان را در اختیارمان قرار دادند تشکر می‌کنم. بازیکنان همه تلاششان را کردند و به خودشان و خانواده و جامعه فوتسال تبریک می‌گویم. همچنین از فدراسیون فوتبال بابت مهیا کردن این شرایط جهت نشان دادن استعدادهایمان تشکر می‌کنم و همچنین از اصولی و عزیزی‌خادم که انگیزه خوبی ایجاد کردند.

خبرهای مرتبط