نجات راننده زن از خودروی در حال غرق شدن + فیلم

شهروندان انساندوست، جان یک زن را در حادثه خودروی در حال غرق شدن نجات دادند.

 دو شهروند آمریکایی جان راننده زنی را که پس از سقوط در دریاچه در معرض خطر مرگ قرار گرفته بود نجات دادند. این زن ۱۹ ساله که با خودرو به داخل دریاچه سقوط کرده بود و در معرض غرق شدن قرار داشت با کمک این دو نجات یافت. این اتفاق در بارگرسویل واقع در ایالت ایندیانا رخ داد.

زن آمریکایی در یک قدمی مرگ به زندگی بازگشت

به گزارش رکنا، «برندون بروان» روز دوشنبه در حال رانندگی در منطقه‌ای در بارگِرسویل بود که متوجه شد یک خودرو با خارج شدن از کنترل راننده به دریاچه سقوط کرد. راننده زن با از دست دادن هوشیاری کامل خود حدود ۳۰ فوت به مسیر خود ادامه داده و سپس به داخل دریاچه افتاده بود.

براون در این باره گفت: «من به سمت غرب در وایت لند غربی در حرکت بودم که دیدم این ماشین به داخل دریاچه افتاد. دو ماشین دیگر در مقابل من در حرکت بودند. من بلافاصله ماشینم را متوقف کردم و پس از تماس با ۹۱۱ به کمک راننده در معرض خطر شتافتم.»

همچنین بخوانید  آتش‌سوزی در یک کشتی باری در سواحل کانادا + فیلم و عکس

این مرد در ادامه وارد آب شد و با کمک راننده دیگری با نام «ویلیام بیلی» تلاش کردند تا قبل از پایین رفتن ماشین، راننده را از پنجره ماشین بیرون بکشند. «بیلی»، در این باره گفت: «من در ابتدا تلاش کردم تا او را آرام کرده و بعد کمربند ایمنی اش را باز کنم. او ترسیده بود و به من می‌گفت نمی‌تواند بیرون بیاید. من به او اطمینان دادم که نجاتش خواهیم داد.»

براون با کمک بیلی از طریق پنجره خودرو این زن را بیرون کشیدند و او را به کنار دریاچه منتقل کردند. راننده بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. هنوز هویت وی مشخص نشده است.

خبرهای مرتبط