image

نصف تیم ملی در ایتالیا تغییر کرد!(عکس)

سرمربی تیم ملی نیمی از بازیکنان خود نسبت به جام جهانی را در دیدار تدارکاتی مقابل ایتالیا تغییر داد.

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فوتسال ایران در شرایطی نخستین مسابقه تدارکاتی خود پس از رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ لیتوانی را دیروز مقابل ایتالیا برگزار کرد که در این دیدار نفرات جدیدی جزو لیست بازیکنان قرار گرفته بودند و در عکس تیمی دیده شدند.

 

تصویر ۱۴ نفره تیم ملی فوتسال ایران در مسابقه دوستانه با ایتالیا در حالی منتشر شده که نسبت به جام جهانی ۷ تغییر در آن دیده می‌شود و هفت بازیکن با تجربه دیگر با نظر سید محمد ناظم‌الشریعه همچنان در فهرست مانده‌اند تا انتقال تجارب آنها به جوانان، کمک حال تیم باشد.

 

نصف تیم ملی در ایتالیا تغییر کرد!(عکس)

 

سپهر محمدی، باقر محمدی، علی اصغر حسن‌زاده، حسین طیبی، سعید احمدعباسی، محمد شجری و مسلم اولادقباد ۷ بازیکنی هستند که مثل لیست جام جهانی، در دیدار مقابل ایتالیا هم به کار گرفته شدند و دیروز به میدان رفتند که در این بین طیبی، احمدعباسی و شجری موفق به گلزنی برابر ایتالیا شدند و محمدی نیز روز خوبی پشت سر گذاشت.

همچنین بخوانید  پیکان با سرعت به سوی فینال لیگ والیبال

 

از بین جوانانی که اخیرا به تیم ملی فوتسال ایران اضافه شدند و دیروز مقابل ایتالیا به میدان رفتند، مهدی کریمی بازیکن ۲۵ ساله گیتی‌پسند اصفهان نمایش ویژه‌تری نسبت به سایرین داشت که توانست سه گل از ۶ گل شاگردان ناظم‌الشریعه را به ثمر رساند و خودی نشان دهد.

 

نصف تیم ملی در ایتالیا تغییر کرد!(عکس)

خبرهای مرتبط