نظر بارسا عوض شد؛ سرجینیو دِست فروشی نیست

باشگاه بارسلونا تصمیمش مبنی بر فروش سرجینیو دست، مدافع آمریکایی‌اش، را تغییر داده است.

به گزارش “ورزش سه”، بارسا این روزها شرایط چندان خوبی را تجربه نمی‌کند و ژاوی نیاز فوری به تقویت تیمش در  بسیاری از پست‌ها دارد.

با این حال، شرایط مالی بد بارسا و بدهی‌های هنگفت این باشگاه باعث شد که خرید بازیکنان درجه یک و پرداخت دستمزد آنها به امری محال برای این باشگاه تبدیل شود.

همین موضوع باعث شده که نام بسیاری از بازیکنان این تیم در فهرست فروش پنجره نقل و انتقالات زمستانی قرار بگیرد.

بعضی از رسانه‌های اسپانیایی مدعی شده بودند که سرجینیو دست یکی از بازیکنانی است که بارسا قصد دارد او را در ماه ژانویه به فروش برساند، چرا که صبر بارسا به پایان رسیده و او جایی هم در برنامه‌های ژاوی ندارد.

 

نظر بارسا عوض شد؛ سرجینیو دِست فروشی نیست

 

علاوه بر این گفته می‌شود که بعضی از باشگاه‌های حاضر در بوندسلیگا و لیگ برتر انگلیس نیز علاقه زیادی به جذب این بازیکن دارند.

از سوی دیگر نیز حضور آلوس در بارسا که می‌تواند از ابتدای ژانویه در ترکیب این تیم به میدان برود، دقایق حضور سرجینیو دست در میدان را به شکل قابل توجهی کاهش خواهد داد.

همچنین بخوانید  شاگردان نویدکیا درگیر اما و اگرهای پرشمار

اما اسپورت مدعی شده که بارسا قصد دارد فروش این بازیکن را تا تابستان سال آینده به تعویق بیاندازد تا شاید در آن زمان مبلغ بیشتری از این انتقال به دست آورد.

بارسا این بازیکن را با قراردادی به ارزش 20 میلیون یورو جذب کرد و حالا بایرن مونیخ و چلسی جز مشتریان جدی او به حساب می‌آیند اما آنها نیز قصد ندارند تا تابستان 2022 برای جذب او اقدام کنند.

بعضی از مدیران بارسا نیز معتقد هستند که سرجینیو دست هنوز سن کمی دارد و نباید به هیچ وجه برای فروش او عجله کرد. آنها باور دارند که باید به این مدافع فرصت دارد، در غیر این صورت بارسا ممکن است پس از فروش او پشیمان شده و حسرت بخورد.

خبرهای مرتبط