نمایشنامه خوانی «از اتفاق» روایتی کمدی از ورود ممنوع زنان به زندگی یکدیگر

نمایشنامه خوانی «از اتفاق» ماجرای دو هوو و تصادفی است که آنها را سر راه هم قرار می دهد.

به گزارش رکنا، نمایشنامه خوانی « از اتفاق» به نویسندگی و کارگردانی یلدا قشقایی با بازی بهاره رهنما در سالن استادجوانمرد خانه تئاتر از  ٢٠ تا ٢٢ آذر ماه اجرا خواهد شدو عوائد فروش بلیط این برنامه برای کمک به بیماران خاص درنظر گرفته شده است.

یلدا قشقایی نویسنده و کارگردان این نمایشنامه  درباره اثرش می گوید: نمایشنامه «از اتفاق» را چهارده سال پیش نوشتم، آن هم در فرصت سه ساعته ای که برای آزمون عملی کارشناسی ارشد رشته ادبیات نمایشی داشتم. موضوع آزمون این بود که برای یک صحنه تصادف نمایشنامه بنویسیم. خوب به خاطر دارم که درآن زمان طرح لایحه چند همسری در  مجلس سروصدای زیادی به پا کرده بود و برای همین اولین ایده ای که به ذهنم رسید این بود که اگه دو خانم با هم تصادف کنند ولی از اینکه هووی همدیگر هستند خبرندارند چه اتفاقی رخ می دهد؟ با اینکه طی این سال ها  نمایشنامه را بارها روتوش کرده ام اما بنظر می رسد تم اصلی آن همچنان تروتازه مانده!

همچنین بخوانید  صدای لالایی ایران خاموش شد

WhatsApp Image 2021-12-10 at 11.09.01

از دیگر عوامل نمایشنامه خوانی می توان به  نویسنده و کارگردان یلدا قشقایی و بازیگران بهاره رهنما، فریبا بگلو، بهرام سروری نژاد ، محمدرضا قلمبر ، یلدا قشقایی صحنه خان:بهادر ابراهیمی ، مدیر روابط عمومی مریم رحیمی ،مدیر اجرایی مهدی علی نژاد، طراح پوستر حسین اناری، دستیار کارگردان محمدامین منصف نژاد اشاره کرد.

خرید بلیط از نمایشنامه خوانه از اتفاق را می توانید از سایت تیوال داشته باشید.

 

خبرهای مرتبط