نیک نفسِ استقلال، در حال زبیر شدن فولاد!

زبیر نیک نفس در هفته های اخیر عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته و رضایت کادرفنی را جلب کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، ثبت آمار یک پاس گل، 5 پاس کلیدی، 5 عملکرد دفاعی موفق، 121 پاس و کسب نمره 7.9، خلاصه تأثیرگذاری زبیر نیک نفس در دیدار برابر نود ارومیه است. هر چند که نمی توان نود ارومیه را با تیم های لیگ برتری مقایسه کرد ولی چیزی که مشخص است، بازی زبیر نیک نفس دیدار به دیدار رو به بهبودی پیش می رود.

 

نیک نفس یکی از عناصر اصلی فولاد در راه کسب عنوان قهرمانی جام حذفی و موفقیت های این تیم بود. کافی است نگاهی به آمار این بازیکن در دیدار فینال جام حذفی برابر استقلال بیندازید. 93 درصد دقت پاس، 3 شوت به سمت دروازه که 2 مورد آن درون چارچوب بود و مظاهری را مجبور به واکنش کرد، در کنار 10 عملکرد دفاعی موفقیت آمیز و کسب نمره 7.5 نشان از کیفیت این بازیکن در تقابل با تیم فعلی اش دارد.

همین درخشش نیک نفس در دیدارهای فولاد از جمله بازی جام حذفی بود که مجیدی را ترغیب کرد تا یکی از مهمترین بازیکنان تیم نکونام را به خدمت بگیرد و چنین نیز شد و آبی ها از اهواز صید خوبی داشتند و یک مهره توانمند را در خط میانی به خدمت گرفتند. بازیکنی که به پاس همین عملکرد خوبش، توسط دراگان اسکوچیچ به اردوی تیم ملی نیز دعوت شده بود.

همچنین بخوانید  بختیاری‌زاده: برای آرامش این روزها خیلی جنگیدیم

 

نیک نفسِ استقلال، در حال زبیر شدن فولاد!

 

در روزهای نخست حضور نیک نفس در ترکیب استقلال، این بازیکن آنچنان که از او انتظار می رفت خوش ندرخشید ولی رفته رفته و با فرصت های کمی که به دست می آورد، توانست خودش را به کادرفنی استقلال ثابت کند به نحوی که وی در 3 دیدار اخیر تیمش در ترکیب اصلی به میدان رفته و اتفاقا عملکرد خوبی را نیز از خود به نمایش گذاشته است.

هواداران استقلال امیدوارند که زبیر بتواند بازی های خوبش را در زمان حضور در فولاد مجددا تکرار کند و به  همان نیک نفسی تبدیل شود که در میانه میدان فولاد خودنمایی می کرد. چیزی که این روزها تیم مجیدی در وسط زمین بسیار به آن نیاز دارد.

خبرهای مرتبط