هراز و پیکان، برنده نبردهای جذاب لیگ والیبال

هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال با پیروزی پیکان، هراز، شهرداری گنبد و مس رفسنجان پیگیری شد.  

به گزارش “ورزش سه”، هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال از عصر امروز در شهرهای مختلف در حال پیگیری است که در اولین مسابقه تیم شهرداری گنبد که از هفته چهارم دور رفت هدایت آن را عظیم جزیده برعهده گرفت، در هفته سیزدهم این رقابت‌ها و در بازی خانگی به ششمین برد خود دست یافت تا دور رفت را با شش برد و 19 امتیاز به پایان برساند. این تیم این هفته میزبان هورسان رامسر بود و سه بر صفر با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 22 و 25 بر 20 به پیروزی رسید. شهرداری گنبد بعد از سه شکست متوالی در ابتدای فصل، عملکرد نسبتا خوبی در 10 دیدار بعدی خود در دور رفت با هدایت جزیده به ثبت رساند و در 6 دیدار فاتح میدان شد.

* شکست خانگی شهداب یزد
تیم‌های شهداب یزد و پیکان تهران در دومین مسابقه هفته سیزدهم دور رفت در سالن اختصاصی شهداب به مصاف یکدیگر رفتند و شهدابی‌ها به رغم میزبانی نتیجه مسابقه را به حریف واگذار کردند. شاگردان پیمان اکبری در تیم پیکان در این مسابقه سه بر یک و با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 22، 20 بر 25 و 25 بر 23 میزبان خود را شکست دادند تا به نهمین برد خود در این رقابت‌ها دست یابند.

پیکان با این برد، دور رفت لیگ برتر مردان را با 9 برد، چهار شکست و کسب 26 امتیاز به پایان رساند و در جایگاه سوم جدول باقی ماند. شهداب یزد نیز با هفت شکست، شش برد و 17 امتیاز به کارش در دور رفت پایان داد و جایگاه نهایی این تیم بعد از پایان دیگر دیدارها مشخص می‌شود.

همچنین بخوانید  بازگشت موفق پهلوان به میانه زمین(عکس)

 

هراز و پیکان، برنده نبردهای جذاب لیگ والیبال

* هراز، برنده جدال با تیم همسایه
یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته سیزدهم، تقابل لبنیات هراز آمل و راه‌یاب ملل مریوان بود؛ دو تیمی که تا پایان هفته دوازدهم، 7 برد و 20 امتیاز کسب کرده بودند. با این تفاوت که شاگردان بهروز عطایی در تیم لبنیات یک پله بالاتر از راه‌یاب و در رده چهارم قرار داشتند. لبنیات هراز آمل در این مسابقه با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید و با هشت برد، 23 امتیازی شد. راه‌یاب ست دوم را 25 بر 23 به سود خود به پایان رساند، اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 23 و 25 بر 22 نتیجه را به میهمان خود واگذار کرد.

* سایپا بازهم باخت
تیم سایپا تهران در دیگر مسابقه این هفته و در خانه والیبال تهران میزبان مس رفسنجان بود و سه بر یک مغلوب این تیم شد تا نهمین شکست فصل خود را تجربه کند. شاگردان ناصر شهنازی در تیم سایپا در این مسابقه با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 19، 25 بر 21 و 25 بر 21 مغلوب میهمان خود شدند.
بنیامین ایگدری بازیکن شماره 12 سایپا هم به دلیل رفتار ناشایست کارت قرمز گرفت.

خبرهای مرتبط