وزیر در آستانه یک تصمیم عجیب برای پرسپولیس

۴۸ ساعت پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، به نظر می‌رسد وزیر تصمیم نهایی خود را برای مدیرعامل پرسپولیس گرفته است.

به گزارش “ورزش سه”، در حالی که پس از پایان دوره ۹۰ روزه سرپرستی مجید صدری، همه در انتظار معرفی مدیرعامل پرسپولیس بودند، حالا شنیده‌ها حاکی از اخبار نگران کننده برای هواداران این تیم دارد.

 

پیش از این هیئت مدیره پرسپولیس در نامه رسمی به سجادی وزیر ورزش، صدری را به عنوان مدیرعامل معرفی کردند اما سجادی اعلام کرد که این تصمیم منوط به انتخاب مجمع خواهد بود؛ مجمع متشکل از وزیر دادگستری، اقتصاد و ورزش. هرچند که پس از آن مدیرعامل سابق ذوب آهن در مصاحبه‌ای اعلام کرد که انتخاب مدیرعامل، جزو حیطه اختیارات هیئت مدیره است.

با این حال به نظر می‌رسد که پرسپولیسی‌ها که با کارگزار جدید و پنجره بسته پای به ادامه فصل می‌گذارند، باید با مدیرعاملی صدری وداع کنند و منتظر ورود نفری جدید باشند.

همچنین بخوانید  پاسخ قاطع ستاره PSG در مقابل انتقادات (عکس)

گفته می‌شود که تا ساعات آینده با جلسه مجمع و انتخاب اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل پرسپولیس معرفی خواهد شد و در این بین اسامی مطرح شده، گزینه‌هایی عجیب محسوب می‌شوند.

 

باشگاه پرسپولیس دو روز پیش پنجره نقل و انتقالاتی اش باز شد و روز گذشته نیز مجید صدری برنامه‌های خود را در یک نشست خبری مطرح کرد.

باید دید سرانجام حمیدرضا سجادی چه انتخابی را برای پرسپولیس انجام می‌دهد.

خبرهای مرتبط